Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak nemsokára kölykei...

A macskámnak nemsokára kölykei fognak születni, Szombathely közelében nincs olyan kisállatkereskedés ahol el tudják adni őket?

Figyelt kérdés
Félek hogy ha facebookon hirdetem a cicákat akkor nem lesz rá vevő és egy kisállatkereskedésben mégiscsak hamarabb találnának nekik gazdit. Megtartani sajnos nem tudom, mert már túl sok lenne az állat itthon. Valaki tud valami megoldást? (Természetesen ingyen lennének a cicák)

2019. ápr. 21. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Megoldás az hogy utolsó időben is lehet ivartalanítani. Kisállatkereskedés nem árul macskákat...
2019. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

A megoldás az anyamacska ivartalanítása.

Így is túl sok a gazdira vàró kóborka, nem kell még növelni a számukat.

2019. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
84%
Állatvédők vasi egyesülete. Keresd őket! Segíteni fognak!
2019. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Eladni? Max. ha valami fajtatiszta macsek bármilyen apától származó kölykei, de még azok se nagyon kellenek ingyen sem senkinek. Házi cica annyi van, mint égen a csillag, főként most, kismacska szezonban. Elajándékozhatatlan.

Ivartalanítsátok majd az anyát kérlek.

2019. ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy itt Magyarországon tilos kutya és macskakölyköt kereskedésben árulni, hála az égnek. Eladni házi cicát nem lehet, ebben a kiscicaboom szezonban meg még elajándékozni se. Megoldás, ha ivartalanítod. Nem tudom hogy nem egyértelmű ez az embereknek, főleg így, hogy tudják hogy nem lesz gazdájuk? Minek gyártjátok a kismacskákat?
2019. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha már úgyis meg fognak születni, már mindegy, muszáj gazdit találni a kiscicáknak. ( Utána lehet a mamit ivartalaníttatni...)

Végső soron nem árt majd felrakni őket a Facebookra képekkel, biztos akad gazdájuk. Mi egy féléves talált rosszcsont cicának találtunk gazdit Facebookon.

Kétszer raktuk föl, mire jelentkeztek érte.

Persze közben az ismeretségi körötökben is hirdetni kell, hátha kell a városban valakinek.

Állatkereskedésben esetleg hirdetést tehetsz ki, ha megengedik.

Sok sikert!

2019. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem is tudom, hogy jutott eszedbe. Hagytad szaporodni a macskádat gyorsan át is hárítanád a felelősséget...
2019. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

FB, Cicamentő Angyalok.

Ők talán tudnak segíteni a babák gazdisodásában.

2019. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kisallatkereskedesben nem árulnak Magyarországon macskát.

Az ország gyakorlatilag tele van gazdátlan cicakkal. Rohadt nehéz lesz gazdat találnod, örülj, ha ingyen elviszik.

A megoldás, hogy az anyát ivartalanítod majd, ha befejezte a szoptatàst.

Ha nem viszik el az összes kicsit, akkor őket is ivartalanítani kell és oltasd is be őket. Ezekkel a pluszokkal talán előbb találsz majd nekik gazdat.

Igazából te voltál a hülye, egyértelmű, hogyha van egy nőstény macskad, aki találkozhat kandúrral, az vemhes lesz és fialni fog. Mit vártál, onmegtartoztato életet él, mert te nem akarsz kölyköt?

Egyszer kifizetsz 10-15 ezret a műtétre, utána soha többet nem kell aggódni ezen. 🐈😃

2019. ápr. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, egyébként vemhesen is ivartalaitjak. Más kérdés, hogy mennyire etikus, ha már a végső fázisban van, szerintem nem az. Ha picit előbb gondolkodsz jobb lett volna, a vemhesség elején nem annyira para még az ivartalsnitas
2019. ápr. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!