Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskáknak milyen húst szoktat...

Macskáknak milyen húst szoktatok venni állatkereskedésben? Csirkenyakat gondolom és még azon kívül? Melyik a legolycsóbb. nagy segítség lenne, megKÖSZÖNném.

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
talán valami halféle....de nemvagyok ebben biztos
2010. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi Tesco-ban, Auchan-ban szoktunk kutya-macska párizsit venni. Egy rúd kb. háromszáz forint. Undorító, de a macskánknak ízlik.
2010. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Néha adhatsz neki csirke szivet és zúzát..,ezek olcsóak is!
2010. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Máj, szív, zuza, hal. Sertéshús tilos!!!
2010. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

értettem! :) nem kockáztatnám meg,hogy elkapjon valamit, vagy max órákig főzném:) de inkább ha tehetem csirke:D


akkor nyak, zúza, szív, máj:)


jöhetnek még az ötletek! ;)

2010. júl. 5. 23:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a budapesti fehérvári úti piacon szoktam venni embernek való kacsa szívet, zúzát és pulyka apróhúst. Ezeket mindig nyersen adom neki, ha megfózöm akkor nem eszi meg úgy nem eszi meg. És még tengeri haltörzset szoktam adni az aldi-ból. Persze a szálkákkal vigyázni kell. Ezt persze csak főzve, mert ha nyersen adnám neki akkor a B1 vitamin felszívódását blokkolná.
2010. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én cicáim általában csirkefarhátat,vesét,szívet,zuzát,májat kapnak.Néha főzve néha nyersen,de a csontot mindig megfőzöm.És marhaság hogy nem kaphat disznóhúst,kaphat csak meg kell főzni.Mindig a húslevesmaradék husiját kapják meg csonttal együtt,ők szépen lerágicsálják maguknak,de néha kapnak mást is,ha van a rokonoknál disznóvágás.Mi is szoktunk nekik cicaszalámit venni.Állatkereskedésbe még soha nem vettem ilyesmit,mindig tesco,lidl,auchan,ott sokkal olcsóbb és tuti,hogy friss.Ezek mind pár száz forintos dolgok amúgy.Pont ma vettem tálcás csirkefarhátat,fél kg volt 160 ft.
2010. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia! az enyémek amit megesznek, nyers marhavese, nyers kacsa,csirke,pulykaszív./mindig amelyik olcsóbb éppen/

tescóban, auschanban,hentesüzletben vesszük.

sertéslépet is olykor, de azt megfőzöm.

üdv.

2010. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!