Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiesik a kullancs, ha most...

Kiesik a kullancs, ha most lekezelem a macskát bolha- és kullancs elleni cseppel?

Figyelt kérdés

Most reggel vettem észre, hogy van benne de nem merem kiszedni, még sosem csináltam ilyent. Épp ma akartam venni cseppet, mert már aktuális. (2 hónapja kapott kb.)

Bocsánat, lehet hülye kérdés, és biztos írjátok majd, hogy inkább orvos.


2019. ápr. 23. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Megfogod a kullancsot a bőrhöz közel mondjuk egy csipesszel és mint egy szállást kihúzod. Ne csavargasd, csak húzzad, és ne félj, a macskának ez nem fáj. Viszont ha benne hagyod, beteg is lehet miatta.
2019. ápr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*szálkát
2019. ápr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Férjem kihúzta csipesszel. :-)

De ma megyek , veszek szert.

2019. ápr. 23. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, tilos utólag kezelni már, ha benne van, akkor minél hamarabb ki kell szedni.

Látom azóta megoldòdott, de legközelebb nyugodtan szedd ki te is. Nem baj ha beleszakad, de ne szívja tovább. Ha 1-2x kiszeded utána menni fog mindig. :)

2019. ápr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, remélem azért nem lesz lehetőségem túl sok gyakorlatot szerezni benne. :-D

Már sok éve vannak macskáim, de eddig még soha nem volt egyikben sem.

2019. ápr. 23. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!