Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Utazás macskával?

Utazás macskával?

Figyelt kérdés
Felvettek egy angliai egyetemre, de van egy macskám akit szeretnék magammal vinni. Már beszéltem a ház tulajdonosával ahol lakni fogok és neki nincsen gondja azzal, hogy ott fogom tartani. De nem tudom, hogy mit tegyek akkor amikor hazajövök a szünetekre, évente 2-3 alkalommal. Nem hiszem, hogy jót tenne az állatnak az utazás, de nem tudom, hogy ki másra bízhatnám.

2019. ápr. 24. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Állatpanzió? Biztosan van ott olyan cicahotel, ahol gondját viselik.


De gondolom egyetemen majd szerzel barátokat is, akik el tudják vállalni a cicát arra az időre.


De ha csak évente 2-3 alkalommal zötyögne, az még nem terheli le annyira. Pláne, ha előtte rákészíted, szoktatod hozzá.

2019. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ, mennyi időre jossz haza, ha az egyik alkalom esetleg csak pár nap, esetleg valakire rá tudod bízni. Persze ahhoz a személyhez nagyon hozzá kell szokjon, meg előtte egy-két olyan mint nap is kell, amikor nem vagy otthon, de a közelben vagy. Esetleg, de ezt te tudod, te ismered a macskádat. Megértelek, mert ezt úgy mondom, hogy állandóan együtt vagyunk a macskámmal. Az is lehet, hogy megszokja, és kibirja az utazást - inkább, minthogy külön legyetek. Képesek rá. Csak körültekintően mindent, a személyeket illetően is , akit a közelébe engedsz.

Utazáshoz tudom ajánlani a feliwayt, spray is van belőle, költözéskor nekünk a párologtató teljesen bevált, utazâs előtt is jó, feliway.com. Árgépen keress árat.

Ugye tudod, hogy kell chip (chip, állatútlevél, veszettség elleni oltás, és utána 21 napot várni az úttal), részletek maok.hu / utazások (asszem), magyar állatorvosi kamara honlapja, kérdés esetén nagykövetségen érdeklődni, mert ezt a honlapot szerintem nem frissítik. Helyi honlapot, tehát angol nyelven megkeresni. Ha nincs rendben a macska papírja, nem engedik be a macskát az országba, illetve az első állatorvosi látogatáskor kiderül.

Ami nagyon fontos!! Ugye csak lakásban tartott macska lesz??!!!! Ott is vannak idióták, nem kevesen! Követek amgol fb oldalt. A legutóbbi rettenet, mikor egy kinti - benti macskát, két kölyök széttépetett egy kutyával. Az kiugrasztotta a kocsi alól, a másik ott várta a kutyával és ráuszította. A következő az volt, hogy rókavadászok kutyái estek neki, azok bemennek telkekre, udvarokra simán.

Sorry, kisírtam magam :(((


Az nagyon szép, hogy magaddal akarod vinni, aztán vigyázz rá!!

2019. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!