Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális ha egyet ellik a macska?

Normális ha egyet ellik a macska?

Figyelt kérdés
Tegnap született egy kiscica, de több nem lett azóta. Nagy még kicsit a pocakja, de nem tudom, hogy a szülés után maradt e ilyen. Viszont volt egyszer egy cicánk, akinek a hasában belehaltak a kismacskák (gyerek voltam akkor még), félek, hogy itt is ezt történt, de gondolom akkor beteges lenne nem? Nyávog meg eszik, szóval nem hiszem hogy baja lenne. De érdekes hogy csak egy kismacska született.

2019. ápr. 25. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Normális, főleg ha első vemhessége vagy pedig pont hogy már idős.
2019. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kamugyrosz ***** válasza:
Normalis nyugi
2019. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Főként fiatal macskánál előfordul. Max 20 perc a normális a kölykök születése között, annál több idő eltelte már beavatkozást, orvost igényel. Fogd meg az anya hasát, mert ha mozgást érzel, akkor azonnal orvoshoz kéne vinni!
2019. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Vidd orvoshoz és légy szíves, utána ivartalanítsd.
2019. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom a hasa alapján megmondani, hogy van e még benne. De tegnap szült szóval gondolom rosszul lenne már ha bent lenne még macska ugye??
2019. ápr. 25. 20:50
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

írj ki még 1-2 kérdést ebben a témában, majd csak rosszabbul lesz a macska..

ha már nem vitted el a szülés előtt egy ultrahangra vidd el reggel....köszi

2019. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem az enyém a macska, nincs jogom elvinni, nem is tudom. Csak én vagyok az egyetlen aki aggódik érte...
2019. ápr. 25. 20:55
 8/10 anonim válasza:
0%

Hm...bárcsak tutira így lenne, hogy egyet szül a macska! Azonnal pároztatnám egy jóképű kandúrral! ☺

Amúgy csak nincs baj! Állatorvost kérdezz meg ennek gyakoriságáról meg hogy szülés után mennyi idő, amig visszahúzódik a hasa.

2019. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Előző voltam: a saját cicámat pároztatnám. Lemaradt az előbb.
2019. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt senkinek sincs röntgen szeme. El kéne vinni orvoshoz, aki uh-n megnézi mi a helyzet, rögtön látja, ha maradtak még kiscicak.

Egyébként látták, hogy egy cica lett? Elofordulhat, hogy lefial valahol és csak egy-kettőt visz haza. A többihez eljàr, ha kinti, nem bent született ez is opció.

Az ivartalanítàsra próbáld rabeszelni az ismerősöd.

2019. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!