Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen vitamint immunerősítő...

Milyen vitamint immunerősítő adják a cicának?

Figyelt kérdés
Befogadtunk egy tündéri cicust, már túl van az első oltáson és antibiotikumos kezelésen. Most cseppenteni kell a szemébe mert be van gyulladva. Sajnos macskanáthája van,ami nem javul. A doki szerint nem volt időben kezelve, és nem gyógyítható. Szegénykém nagyon szürcsög hallani hogy nehezen kap levegőt.

#immunerősítő #Macskanáthája
2019. ápr. 26. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Immunovet.
2019. ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vetri DMG-t ajánlom, csodát tett az állataimmal betegség esetén.
2019. ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Flumax.
2019. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Vetri DMG nálam is csodát tett több cicával is, én is ajánlom.


Az egyik mentett cicám macskanáthás volt, valószínűleg nagyon sokáig volt beteg, mire hozzám került és orvoshoz vittem. (Nem tudtam megfogni.) Az orvosi kezelésen túl hetekig Vetri DMG-t is kapott,még ma is adagolom neki (bár már nagyon kis adagot). Nagyon szépen rendbe jött. :)

Nem olcsó a Vetri, de nagyon jó szer.

2019. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
+1 szavazat Vetri DMG. Szerintem rettenet drága, de kivételesen rettenet hatékony is.
2019. ápr. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!