Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szolnokon keresnék megbízható,...

Szolnokon keresnék megbízható, jó állatorvost cicám rejtett heréjének kivételére? Sztori részletezve.

Figyelt kérdés

Van egy lassan egy éves cicám.Első cicám,nem igazán vagyok tapasztalt. Tavaly decemberben elvittem ivartalanításra. A doki műtét után jelezte, hogy csak egy herét tudott kivenni, másik a hasüregben van. De így is steril. És ennyibe is maradt a dolog. Viszont egy hónapja elkezdett jelölgetni, ekkor jártam utána és tudtam meg, hogy a rejtett here miatt lehet és hogy még milyen veszélyeket rejt ez a cicám számára. (pl.: rák) Szóval visszavittem a dokihoz,aki műtötte,majd közölte, hogy ez már hasi műtét és ő már ilyet nem vállal....helyette ad neki női hormont hátha visszafogja a jelölgetést. Vissza is fogta kb 10 napra. Ő úgy gondolta a műtétkor, hogy tavaszra már elsorvad a here és nem fog hormonokat termelni.... (no komment)


Szóval most keresek Szolnokon egy jó állatorvost,aki ért a cicákhoz és nem félvállról veszi a dolgot.

Sajnos most az ár is fontos, mert érkezik a baba és másra is kell a pénz. De a cicám is szeretném megműttetni,mert szobacica és így nem maradhat.


Kérlek segítsetek!


2019. ápr. 29. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Dr. Sulyok Attila
2019. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Dr. Bárdos György, Arany J. utca. Már kétszer is mentette meg "leírt" cicám életét, szóval én megbízom benne, és műteni is szokott.


Privátban leírod, kinél voltál? Nehogy véletlen oda vigyem...

2019. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Írtam privátba is. :)
2019. ápr. 29. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!