Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Van-e ma állatorvosi...

SOS! Van-e ma állatorvosi ügyelet Gyöngyösön?

Figyelt kérdés
Nagyon beteg a cicám, lehet a holnapi napot nem éri már meg, ha nem viszem sürgősen dokihoz. Majornak van egy sürgősségi száma, de azt mondják ő nagyon arrogáns tud lenni. Meg találtam egy Dr Máté Gábor nevezetű állatorvost, a Diófa utcában rendel, sürgős esetben hétvégén, ünnepnapon, de őt meg nem ajánlották, nem tudom miért. Szóval mit mondotok, vagy kit ajánlanátok?
2019. máj. 1. 07:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt írja a guggli, hogy délután 4-től lesz rendelése Dr.Kecskés Vilmosnak.A mentőállomásnál van a rendelője.Nem tudom szerencsétlen macska bírja-e addig....
2019. máj. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hívd fel ezt a két orvost, így tűnik mielőbb szüksége van a cicádnak orvosra. Az meg, hogy arrogáns semmit nem jelent, attól még lehet remek állatorvos. A másikat meg nem ajánlják azt sem tudni miért, ne foglalkozz vele, hívd őt is fel!

Minden perc számít, ha egyik sem vállalja, akkor majd keresel tovább.

2019. máj. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy ilyen esetben nem az számít, hogy arrogáns vagy nem arrogáns az orvos.A macska élete a tét.Én elvinném Majorhoz akármilyen is.Hallomás alapján jó orvosnak tartják leszámítva a stílusát.És itt most a szakmai tudás a lényeg.
2019. máj. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos egyiket sem érem el. Major nincs bekapcsolva, Kecskés csak holnap lesz, a Máté Gábor meg nem Gyöngyösön tartózkodik. Ötlet valakinek még?
2019. máj. 1. 08:53
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért ez abszurd, hogy Gyöngyösön nincs állatorvosi ügyelet. Akkor ezek szerint az állat el is pusztulhat, vagy most ezzel a beteg állattal utazzak Hatvanba, Egerbe. Röhej komolyan.
2019. máj. 1. 09:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt az orvost, akit elértél hívd vissza, és kérj segítséget, hogy hova tudsz fordulni most. Biztos tudja, hogy esetleg van-e ügyelet a környéken.
2019. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Debra 24 Facebook-oldalát nézd meg, megyékre bontva szokott lenni, ki mikor hol ügyel.
2019. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? :(
2019. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elvittük Egerbe az Állatkórházba, kapott infúziót, injekciót, ma reggel kellett volna vinni itt helyben az állatorvoshoz kivizsgálásra, de sajnos tegnap este végleg elment. Nem tudom,hogy teszem túl magam rajta, 7 éve velünk volt, minden hol őt látom.Végig néztem a haláltusáját, nem kíván senkinek.
2019. máj. 2. 08:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérdező....drukkoltam a macskának, hogy túlélje...
2019. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!