Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az normalis, hogy 2 napos...

Az normalis, hogy 2 napos ujszulott cicait az anyamacska napi 5-7x magara hagyja?

Figyelt kérdés

Az elso napon vegig veluk volt, tegnap 1x kiment levegozni.

Ma viszont allandoan kijon a kiscicak mello, vagy a lakasban terul el az anya, vagy kikeredzkedik es ha en nem csalogatom be es nem teszem az elleto ladaba, akkor az ujszulottek egyedul osszekuporodva maradnanak.

Ha az anya a ladaban van akkor szopiznak a cicak.

Ez normalis?

Napi 5-7x maszkalni, csatangolni?

Nem kellene melegiteni a cicakat?

Felek, hogy kihulnek.


2019. máj. 1. 17:42
 1/8 Jsbsnaj ***** válasza:
71%
Nem kéne szaporítani és nem kéne félned.
2019. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

normális, miénk is mindig magára hagyja.

#1 ez nem szaporítás, hanem pl. falun nem szokás ivartalanítani a macskákat és maguktól szaporodnak.

2019. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ki ez a sok macska gyulolo retard ember a macska topikban?

Hagyjatok beken a hulye szovegetekkel.

2019. máj. 1. 18:17
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Normális. Az anyának is szüksége van egy kis pihenésre, wc szünetre, nyújtózkodásra... Előtte megeteti a kölyköket és felmelegíti. Amíg a kicsik alszanak, ő is tud pihenni. Minél nagyobbak a kölykök, annál többször, illetve hosszabb időre hagyja őket ott.
2019. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Én is falusi vagyok.Az egyik ivartalanítva van,a másik gyógyszert szed.Amúgy normális,szerencsétlen örül,ha van egy kis nyugalma.
2019. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

azért megnézném hány falusi macska van ivartalanítva, max. a városból kiköltözött ember ivartalanítja. Egy falusi macska negyedannyi ideig él, mint egy városi. pl: elcsatangol, valaki befogja, kutya megtámadja, autó elüti, mérgezett egeret eszik, valamilyen baleset éri, stb. nem házban tartott macskáról van szó.

Le lehet pontozni, csak a sok városi nincs tisztában vele, mi folyik falun.

2019. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4-es! Igazad van. Pont ezt vettem eszre.

Tenyleg akkor hagyja magukra amikor alszanak a kis bébik.

2019. máj. 2. 13:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Most akkor az a macska gyűlölő retardált, aki gondoskodik arról, hogy a macska ne negyed annyi ideig éljen, mint élhetne, pl. úgy, hogy ivartalanítja? Remélem csak nagyon félreértettem valamit.
2019. máj. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!