Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 eves macskanak erdemes...

1 eves macskanak erdemes beadatni a kombinalt oltast? Vagy csakis 6-8 hetesen lehet beadatni?

Figyelt kérdés

Nem adattam be, de most be szeretnem.

Erdemes ilyenkor? Van ertelme? Ved valamit igy is?


2019. máj. 4. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, az immunizálás fontos.
2019. máj. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 évesen adattam be először. Az állatorvos mondta, hogy így is van értelme, ha el is kapja mondjuk a macskanàthàt, csak enyhe tünetei lesznek, szövődmények nélkül. Persze azóta évente adatom, de az elején sajnos kimaradt. Mindenképp érdemes szerintem így is. De persze szólj a dokinak is, hogy mi van
2019. máj. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mentett cicáink vannak, mindenki felnőttként lett oltva. :) Védettek, egészségesek.

Az elején, amikor belekezdetek, általában kétszer oltalanak néhány hèt eltéréssel,hogy kialakuljon a védettség, utána évi egyszer.

2019. máj. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor be lehet oltani.
2019. máj. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez igazan remek hir! Nagyon koszonom!
2019. máj. 4. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!