Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 7 éves macska öreg?

7 éves macska öreg?

Figyelt kérdés

Volt 15 éves cicám is...

Azt olvastam 7 évesen már idősnek számít, de én ezt nem tudom elfogadni...

Oké, volt, hogy elhullott cicánk 1-1,5 év után, baleset miatt például, de nem öreg...


2019. máj. 4. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem öreg,középkorú.Enyém 18 évig élt,7 évesen még nem látszott rajta az öregség ,inkább úgy 12 év után.
2019. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Annyira idős, mint egy 7 éves kutya. Középkorú, esetleg kicsit annak a vége fele. Hol olvastad amúgy? Mert nem tűnik hitelesnek.
2019. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet a macska életkorát a kutyáéhoz hasonlítani, már csak azért sem, mert a kutyák esetében még fajtánként is nagy különbségek vannak az öregedésben.

Szerintem egy 7 éves macska még egyáltalán nem öreg, az én macskám 14 éves elmúlt, és teljesen jól tartja magát, nem látszik rajta a kor. És én is hallottam már 20 éves kort megért macskáról is.

2019. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem öreg.A miénk 17 évesen halt meg és ezt megelőzően egy évvel még játszott.
2019. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem egyaltalan nem oreg, kozepkoru fele pont szerintem. Nekem most lesz 7 eves a cicam es most kezd felelevenulni, le se lehet loni nagyon energikus es a szoren es semmi mason nem latszik az, hogy “oreg lenne” ^^
2019. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!