Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után, miért...

Ivartalanítás után, miért verekedik még mindig a kandúr macska?

Figyelt kérdés
4 cica él összesen a házban, mindegyik kandúr. Egy 3 éves, a kölyke másfél éves, és egy félig cirmos, félig bengáli 1 éves testvér pár. Az összes ivartalanítva van, a 3 kisebb mégis folyamatosan verekedik. Játéknak tűnik, de valaki mindig nyávog a végén, és akkor rájuk kell szólni. A két kicsi verekedik leginkább. Mindegyik kinti és benti cica is, de leginkább bent vannak. Nem tudom miért lehet ez, pedig már 2 hónapja történt a beavatkozás a kicsiknél. Aki tapasztalt már hasonlót érdekelne a véleménye, illetve az, hogy mit tehetünk ez ellen?

2019. máj. 6. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mégis csak játszanak.

Az enyémek is folyton vísítoznak játék közben, semmilyen sérülést nem okoztak még egymásnak, csak néha kicsit bedurvulnak.

2019. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem játszanak, csak egy idő után már nagyon bepörögnek. Az én kismacskám mindig akkor kezdett nagyon nyávogni, ha vesztésre állt, ha a nagy macska földre vitte. Aztán ahogy a nagy elengedte, ugrott neki megint, mikor megint földre került, megint jött a sírás és így tovább.
2019. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!