Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az anyjuk magukra hagyta a...

Az anyjuk magukra hagyta a kiscicákat? Többi lent.

Figyelt kérdés
1-2 napja A kertem végén találtam 2 kiscicát az anyjukkal oda szülte őket, az anya le volt nagyon fogyva ezért etetgettem viszont a kutyám terrorizálta. Ma reggel a kicsik egyedül voltak (kb 2-3 hetesek lehetnek) és az anyjuk mostanáig se jött vissza. Lehetséges hogy magukra hagyta őket a kutya miatt? Ha igen hogyan tudnám őket gondozni? Nem szeretném hogy meghaljanak.. :(
2019. máj. 12. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni macska tápszert fressnapfba vagy állatpatikába is érdeklődhetsz. Bolti tejet ne adj nekik attól csak fosnak és hamar kiszáradnak utána meg elpusztulnak.
2019. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
És ha sötétedésig nem megy vissza az anyjuk, vidd be őket mert könnyen megfázhatnak/megfagyhatnak.
2019. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2019. máj. 12. 17:13
 4/10 anonim válasza:
71%
Hogyan terrorizálta őt a kutya?Amúgy jókat írtak az előttem lévő válaszolók.
2019. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nálunk történt ez (két hetes cicákat hagyott hátra az anyuk), lehetett kapni a boltban pici cukorkás cumisüvegeket. Abból beszereztünk kettőt, azelőtt pedig fecskendővel etettük őket napi 5x, ha jól emlékszem, régen volt. Nagyrészt én csináltam, ha suliban voltam akkor anyukám. Vizezett tehéntejet kaptak, de ma már tudom, hogy ez nem volt túl jó döntés, lehet kapni macskatápszert állatpatikában. Mindenesetre (és szerencsénkre) mindkét pici életben maradt és szépen felnőttek. Az akkor 5 éves kaukázusim rengeteget segített ebben, őt nyúzták a cicák játék közben és mindent birkatürelemmel tűrt el nekik :)
2019. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4 kergette,ugatott rá,tépte stb..

#5 köszi szépen! :)

2019. máj. 12. 17:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk miért hagytad a kutyának, hogy tépje??? Miért nincs megnevelve?


Az szép dolog, hogy gondoskodnál róluk, de ez a minimum azután hogy a kutyád mit tett.

3 óránként macskatejpotló tápszer, vagy mégjobb a kecsketej.közben a közeledben

lévő állatvédelmi szervezeteknek szólhatsz, hátha valakik fogadnák.

Tehéntej felejtős, bele is halhatnak!

2019. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves #7 próbálj meg leszedni egy 2 éves Rottweilert egy macskáról amikor elborul az agya. :) Amúgy soha nem agresszív senkivel és semmivel csak ha azt mondom...Valószínűleg provokálta a macska vagy passz...A kicsikkel semmi baja.
2019. máj. 12. 18:04
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 bull tip. van szóval, köszi...vezényszóra kellene elengednie a "zsákmányt", sőt engedélynélkül megse foghatná.


De ebbe kár belemenni...

Gondoskodj a kicsikről, vidd be őket zárt helyre, figyeld hátha a mama felbukkan és akkor őt is rakd melléjük.

2019. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván a macska védte a kölyköket, lehet meg is karmolta a kutyát, ezért "kattant be". Ettől függetlenül ezzel foglalkoznod kell, olyan nem fordulhat elő egy roti esetében, hogy bekattan, és te nem tudod leszedni a "zsákmányról"!!!
2019. máj. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!