Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak tejláza van? Ha...

A macskámnak tejláza van? Ha igen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár napja szült meg a cicám de nagyon valószínű hogy elpusztultak mert nem találom őket és az anyjuk se foglalkozik velük (már ha élnek) mivel folyton itt fekszik meg pihen az ajtó előtt. Most vettem észre az előbb csak hogy kicsit meleg a hasa de a viselkedése csak annyira változott hogy egyfolytában alszik meg kicsit olyan levert. Evett is ma meg iszik de attól még féltem. (Tudom kicsit értelmetlenül írtam le bocsánat)

2019. máj. 12. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz. Ha valami baja is van, otthon nem tudod meggyógyítani. És talán ivartalanítani is jó lenne. Vagy te talán nem sajnálod, hogy kiscicák halnak meg azért mert hagyod szaporodni?
2019. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Újabb ostoba...hihetetlen!
2019. máj. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom de nem fogok azert hónap végén éhezni mert azért a szerwncsétlen ivartalanításért kérnek 12 ezret;)

Mivel igen már megkérdeztem. Tudom akkor ne legyen macskám. Akkor a jelenlegit kivágom az utcára hátha jobb kedvre derítelek kedves utolsó

2019. máj. 13. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

És akkor most vársz? Nincsenek 100 ft-os csodaszerek a teszkóban amit te, képesítés nélkül beadsz neki és meggyógyul. Ezért ne ránk legyél mérges.

Amúgy vannak akciók és össze is lehet gyűjteni azt a pénzt lassanként.

2019. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig mielőbb ivartalaníttatni kell. Vagy ez, vagy megbetegszik a cicád és elpusztul.
2019. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!