Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska irvartalanitas utan...

Macska irvartalanitas utan agresszivabb?

Figyelt kérdés
1 honapja lett megmutve a nosteny macskank (most 1 eves es 4 honapos) es azota kicsit mintha feszultebb lenne, tegnap is kicsit agresszivan kozeledett felem, dorombolt de ramnyavogott es odakapott amikor beakartam fekudni az agyba a parom melle, bezzeg a paromat beengedte. Ez a hormon valtozas miatt lehet? Ezen kivul normalisan viselkedik az ido nagy reszeben, csak neha megkattan. Okom lenne aggodni?

2019. máj. 13. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ,inkább barátságosabb lesz.A hormonok most ürülnek ki belőle valószínűleg.
2019. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kétesélyes. Voltak már kölykei? Nekem az a tapasztalatom, hogy ivarérett, netán már egyszer ellett macskák esetében sanszos, hogy kicsit agresszívebb lesz. Fújós, odakapós.

De találkoztam már olyan cicával is, aki ennek ellenére bújós lett. 4 ilyen macskát láttam, abból 3 "agresszívebb lett".

Saját nőstény macskáimat már 6-7 hónaposan ivartalaníttattam, velük nem volt ilyen gondom sosem.

2019. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!