Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Macska irvartalanitas utan agresszivabb?

1 honapja lett megmutve a nosteny macskank (most 1 eves es 4 honapos) es azota kicsit mintha feszultebb lenne, tegnap is kicsit agresszivan kozeledett felem, dorombolt de ramnyavogott es odakapott amikor beakartam fekudni az agyba a parom melle, bezzeg a paromat beengedte. Ez a hormon valtozas miatt lehet? Ezen kivul normalisan viselkedik az ido nagy reszeben, csak neha megkattan. Okom lenne aggodni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: macska, nőstény, ivartalanitas

máj. 13. 10:27  Privát üzenet  

A válaszok
Nem ,inkább barátságosabb lesz.A hormonok most ürülnek ki belőle valószínűleg.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 13. 10:38 Privát üzenet

Kétesélyes. Voltak már kölykei? Nekem az a tapasztalatom, hogy ivarérett, netán már egyszer ellett macskák esetében sanszos, hogy kicsit agresszívebb lesz. Fújós, odakapós.

De találkoztam már olyan cicával is, aki ennek ellenére bújós lett. 4 ilyen macskát láttam, abból 3 "agresszívebb lett".

Saját nőstény macskáimat már 6-7 hónaposan ivartalaníttattam, velük nem volt ilyen gondom sosem.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 13. 11:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Engem becsaptak a halasnál. A sziámi ormányos márnák 15cm-esre nőnek meg. Ha megnőnek békésen megférnek együtt neonféle méretű kis halakkal? Van aki tart 80 l-es aksiba kifejlett...
Agresszívabb, mentett macskát ivartalanítani veszélyes? Vagy ez hogyan megoldható, hogy ne legyen teljesen megőrülve, mire oda visszük?
Mért lett műtét után agresszívabb a cicám? Történet: 8 hónapos lány cicám van és elvittük ivartalanító műtétre.10 nap múlva a doki kivette a cérnát és pár nappal utána elkezdett...
Szerintetek melyik macska jobb a lány vagy fiú? A fiú az agresszívabb?
A nőstény macskám miért lett agresszívabb az ivartalanítás után?!
A hím, vagy a nőstény cica agresszívabb?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!