Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Azért ment el a macska, mert...

Azért ment el a macska, mert meg fog halni? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A barátomnál megszült az 1 éves macskájuk múlt héten. Ma kaptam képet a cicákról, akik eddig a padláson voltak, most viszont le kellett őket szedni, mert az anyjuk nagyon nincs jól. Állítása szerint alig tudott lábra állni, aztán ma pedig elment és nem találják. ( a kicsiket másik anyacicához vitték) Nagyon szeretem azt a macskát, és félek, hogy meghal(t). 😔😔

2019. máj. 13. 18:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen sajnos van esély rá. El kellett volna vinni állatorvoshoz akkor lehet, hogy időben kiderül volna bármi is. Mindegy mostmár nem tudtok mit tenni csak reménykedni. Mindenesetre sok szerencsét!
2019. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Akkor szökött meg, amikor a kiscicákat leszedtek a padlásról. Nem figyeltek. A szerencsére pedig szükseg lesz,köszönöm, főleg hogy onnan 100 kilóméterre elég tehetetlen vagyok.
2019. máj. 13. 18:24
 3/28 anonim ***** válasza:
Az más. Valószínű, hogy nem fog már visszajönni..ha ilyen rosszul volt akkor biztos, hogy nem akart csupán csavarogni. Sajnálom nem akarlak elkeseríteni, de én ezt látom a legvalószínűbbnek.
2019. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
63%

Felelőtlenség level 1000000000000....


Tudom, barátodtól kéne kérdezni, de....

Miért kellett fialni hagyni? Ha már vemhes lett, miért nem kapott normális, biztonságos helyet a fialásra, miért kellett a padláson fialnia? Az anyjukat miért nem vitték orvoshoz, ha nem volt jól? Nem a kicsiket kellett volna leszedni elsősorban, hanem az anyjukat berakni a hordozóba és állatorvoshoz vinni. Eleve miért kellett hagyni kóborolni, miközben kicsinyei voltak otthon? Autó is elüthette volna, vagy bármi, de így sem jobb. Felelőtlenség új anyamacskához is vinni őket. Gondolom egyik sem volt tesztelve. Ha az új anyamacska leukózisos, vagy immunhiányos, akkor az egész almot megfertőzi, vagy ha a kicsik betegen születtek, most az új macska is beteg lesz. Tesztelni kellett volna előtte.

2019. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Kapott helyet, de ő inkább felvitte a padlásra, ahol a gipszkarton tető miatt nehezen lehetett őket leszedni.
2019. máj. 14. 06:07
 6/28 A kérdező kommentje:
Az anyamacska dolog pedig nem jött össze, mert mar annak a cicának nincs teje.
2019. máj. 14. 06:08
 7/28 A kérdező kommentje:
Állatorvoshoz se lehetett volna vinni a hordozó hiánya miatt, es már akkor egy se volt nyitva.
2019. máj. 14. 06:11
 8/28 anonim ***** válasza:
68%
Hordozó hiánya... hordozó alapfelszerelés. Gondolom szerencsétlen akkor életében nem látott orvost sem... Mi lesz a kicsikkel?
2019. máj. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos ez mind felelőtlenségek sorozata miatt következett be. Azért remélem mégis menthető a cica.
2019. máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Nem került elő, sajnos 99% hogy meghalt.

Első szülés volt nála, feltehetőleg belső vérzése lehetett ( amin mar nem igen lehetett volna segíteni). Most a kölykeit próbáljuk menteni, beszéltem a Szolnoki cicamentőkkel, mindent megteszünk értük.

2019. máj. 14. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!