Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Azért ment el a macska, mert...

Azért ment el a macska, mert meg fog halni? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A barátomnál megszült az 1 éves macskájuk múlt héten. Ma kaptam képet a cicákról, akik eddig a padláson voltak, most viszont le kellett őket szedni, mert az anyjuk nagyon nincs jól. Állítása szerint alig tudott lábra állni, aztán ma pedig elment és nem találják. ( a kicsiket másik anyacicához vitték) Nagyon szeretem azt a macskát, és félek, hogy meghal(t). 😔😔

2019. máj. 13. 18:13
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

20 as

az meg nagyobb baj, ha valaki úgy ir le valamit, hogy el se olvasta amit irtam. Mégegyszer hangsúlyozom, NEM az én macskám, es szeretnem ha ezt mindenki a fejebe vésné.

2019. máj. 20. 15:18
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem téged minősítettelek,hanem a barátodat és a családját :D
2019. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Kicsit úgy tűnt, hiszen hozzá ugyse jut el az üzenet.
2019. máj. 20. 21:45
 24/28 anonim ***** válasza:
20-as istenem 1-2 elütés NEM jelenti h valaki nem tud helyesen írni. De milyen érdekes h nem olvassátok el, hogy a magyka nem a csajnál van, hanem a pasijánál :D
2019. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Helyzetjelentés: cicuka megjárta az állatorvost, aki azt mondta, hogy nem kell vele csinálni semmit, majd csak ha már önállóak a kicsik, akkor lehet borogatni kamillával. Csak en gondolom azt, hogy ez az ember SÍKhülye, vagy igaza van? Az en velemenyem, es anyame az volt, hogy be kell varrni a sebeit. ( amúgy azért írok így, mert gyakran nem érzekeli az ekezet lenyomast, nem felejtem ki)
2019. máj. 22. 20:18
 26/28 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a legutolsó problémádat kérdező.

Vigyétek el másik állatorvoshoz, ha úgy érzitek, nem kapott megfelelő kezelést a macska. Vagy ugyanahhoz az orvoshoz vigyétek vissza, hogy mégis nézze meg jobban.

2019. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Az én állatorvosom ilyenkor a nőstényeket benn tartja pár napig,bevarrja a sebet,kap gallért,hogy ne bántsa stb. Szerintem másik állatorvos/állatkórház lesz a megoldás!
2019. máj. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon úgy tűnik hogy,mégis a te macskád lesz ez. Más macskájáért nem pattognál ennyit.
2022. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!