Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befogadtunk egy nőstény cicát...

Befogadtunk egy nőstény cicát ami elkezdett tüzelni. Ivartalan kan cica "párosodott" vele. Ez normális viselkedés egy ivartalan kannal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
8 honapos az ivaros nőstény, 12 éves az ivartalan kan. Lehet hogy nem sikerült jól a kan műtétje évekkel ezelőtt? Soha nem találkozott tüzelő macskával. Köszönöm.

#szex #ivartalanítás #kan #párosodott #vagzás
2019. máj. 14. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szoktak ilyet csinálni.Nekem több ivartalanított fiú cicám van, meg ivartalanított lányok is.

Mind mentett cicák.

Volt úgy hogy új cica került közéjük, még fiatal és nem volt ivartalanítva, tüzelni kezdett, és 2 fiú is élénken érdeklődött iránta, párzottak vele.

Semmi gond vele, nem kell ettől megrémülni.Olyan nincs, hogy nem sikerült a műtétje, ha a herezacskói nincsenek meg.Kiscicák szerencsére nem lesznek.

Legalább a fiúnak lesz ennyi kis élvezet!

De a legjobb az lesz, ha a kislányt is ivartalaníttatjátok majd, mikor már nem tüzel.

2019. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,2 kis nőstényt fogtam be a kandúr mellett, és megmondom őszintén ilyet még nem láttam, mert az egyik ki van már ivartalanítva, ezt a picit még csak utána tudom vinni ha már nem tüzel:)
2019. máj. 14. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!