Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vetri-DMG-ről milyen tapasztal...

Vetri-DMG-ről milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés

Idős, 18 éves cicámnak adnám, de nem tudom érdemes-e?Mostanában gyakran van baja, taknyos most is,antibiotikumot kap rá.Pedig csak bent van, melegben. Van mikor alig eszik,aztán 2 nap múlva újra jó az étvágya.De nála 2 nap alig evés sok, mert sovány már.Pedig mindent próbálok neki adni,mostanában csak a csirkemellet eszi meg.Vitamint kap, meg Omega3-at.

Aki hasztnálta a Vetri-DMG-t, hol vette?


2019. máj. 14. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán a legjobb immunerősítő, amit valaha ismertem.
2019. máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az öreg beteg macskám alig vonszolta már magát, teljesen lefogyott, pár nap szedés után meg nem hittem a szememnek, ki-be ugrált a fürdőkádból, meg elkezdett jobban enni. Szóval ha még él az állat, akkor érdemes kipróbálni, egy macska el tud élni 20-30 évig is, ha nagyon akar. Szerencsére most már magyarok is gyártják ugyanezt a szert DMGuard néven és így ezresekkel olcsóbb mint a Vetri. A hatóanyagtartalma is pont ugyanakkora, csak nincs benne még pluszban rozmaring, mint a Vetriben, de őszintén szólva az én macskám nem ragaszkodik a rozmaringhoz, sőt! Webáruházakban veszem, mindig megkeresem, hogy épp hol a legolcsóbb.

Kár, hogy embereknek nincs ilyen univerzális csodaszer, mint ez...

2020. ápr. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!