Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kisállatszőr eltávolító...

Kisállatszőr eltávolító mosógépe van valakinek? Tapaszlatat?

Figyelt kérdés
Van 3 macskánk, meg kb ugyanennyi a ruháinkon! Van valakinek ilyen mosógépe? Tényleg eltávolítja a szőrt?

2019. máj. 15. 11:12
 1/8 anonim válasza:
100%

Szárítógép! :)

(Ilyen mosógépet nem ismerek.)

2019. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szárítógép minden szöszt összeszed!
2019. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos garzonban lakunk, a mosógép is nagy helyet foglal...
2019. máj. 15. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak csatlakozni tudok az előző válaszolókhoz.

Egyszer kénytelen voltam pár fekete pólóm szőrösen utaztatni, mert a macskáim csomagolás közben meghemperegtek rajtuk és nem volt időm szórakozni velük. A szállóban lustaságból kimostam őket hátha, behajítottam a szárítógépbe és az utolsó szőrszál is eltűnt róluk. Azóta gyűjtögetek egy ilyen gépre :)

2019. máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van összeépítő panel, így a mosógép tetejére lehet tenni a szárítógépet.
2019. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

+1voks a szárítógépre, nekem 2kutyám van. :)

Vannak kombi, vagyis egyben a kettő, mosó-szárító gépek is. ;)

2019. máj. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, a szárítógép szedi le. És ha nincs hely lehet kapni mosó- és szárító gépet egyben, csak nyílván drágább.
2019. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
aeg szárító+mosógépünk van egyben, minden szőrt,szöszt leszed.(egyébként hibátlanul szárít) Negatív az egészben az, hogy a leszedett szőrt a tömítő guminál gyüjti össze így kb egy gyerek maréknyi cuccot szedek ki két mosás között. Szárítás után minden ruha egyből a szekrénybe kerül így a fekete póló is fekete marad (nem fehér, mint a macsekom :D) Árban valóban húzósabb, mint egy sima mosógép. A miénk 200ropi volt, de kisebb teljesítményü electrolux-ot (ami egyébként az aeg alsó kategóriája) lehet már 160tól kapni(barátnőmnek ez van, és ő is teljesen megvan vele elégedve)
2019. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!