Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Mielőtt a macska rühes lesz, hol lakik a rüh?

Tudom, hogy egy másik macskán, de amúgy hol lakozhat, ha nem élőlényen? Hol telel át? Hol van a fészke vagy ilyesmi?

máj. 15. 12:09  Privát üzenet  

A válaszok
Semeddig sem tartott volna neked is rákeresni: [link]

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 15. 12:12 Privát üzenet
#1 Neked miért fáj, ha valaki arra használja az oldalt, amire való és itt szeretné a Google helyett megkérdezni?

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 15. 12:47 Privát üzenet
Nem fáj, csak amennyi idő alatt beírja a kérdést, sokkal gyorsabban megkapja a választ, ha azt beírja, hogy „rühesség”.

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 15. 13:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szép napot! Egyedül élek 3 éve, kapcsolatra nincs szükségem, ezért úgy gondoltam magamhoz veszek egy kiscicát mielőtt menhelyre adná az ismerősöm. (? )
Jól tudom, hogy mielőtt tenyésztésbe vonnak egy törzskönyves cicát, előtte valamilyen minősítést kell szerezni kiállításon?
Fél éves cica. Semmi probléma nem volt vele, mielőtt kiment volna ma. Délután volt odakint. Este vettem észre egy sebet a körmén. Mit csináljak? Be lehet kenni neogranormonnal?...
A macskák elbúcsúznak mielőtt meghalnak?
A kutyám rátámadt a macskára és megharapta szerintem mielőtt elvettük volna, nagy baja lehettt? Többi lent
A nőstény macskáknak legalább egyszer kell elleniük mielött ívartalaniva lesznek?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!