Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen biztosan látható jel...

Milyen biztosan látható jel van, hogy a macska fialni fog?

Figyelt kérdés
Ideiglenesen befogadott cicámnak nagyon leereszkedett a hasa 2 napja. A helye el van készítve. Sokat kér enni. Viszont amit készítettem neki dobozt nem fekszik bele, hanem csak a tetejére ez baj? Tudni szeretném nagyon, hogy mikor fial, mert akkor be akarom zárni egy meleg helyre a dobozával együtt. Igényelni fogja a jelenlétem? Nagyon izgulok, úgy érzem valamit tuti elrontok :(. Nagyon megszerettem azt a macskát 1 hét alatt. Szüksége lesz még valamire?

2019. máj. 17. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Helyet keres, az nagyon feltűnő, ösztönösen meleg, védett helyet keres fialásra. Plusz nyávog, sír, folyamatosan. Nem lehet megfogni a hasát, mert fáj neki. Úgymond vajúdik, de már előtte napokban is fáj neki.


Szerintem még nem a napokban.

2019. máj. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. máj. 17. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha leereszkedett a hasa, onnantól 3-4 nap általában.

Az én cicám nem volt más fialás előtt se, csak aznap reggel arra ébredtem, hogy nyávog, megsimogattatta magát, utána ment a dobozába és láttam, hogy elfolyt a magzatvíz. Meg is lepett eléggé.

2019. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megvannak duzzadva a emlői pl..ebből is észrevehető h lesznek kölykök. Illetve helyet keres magának,ő tudja h neki hol jó ,ha neki a doboz tetején akkor ott..
2019. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mostmár rendesen alszik a helyén sokat van ott
2019. máj. 20. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Küldesz majd képet a kis családról? :)
2019. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!