Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Németországban a macska...

Németországban a macska ürülék melyik tárolóba kell hogy kerüljön?

Figyelt kérdés
2019. máj. 17. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
a szemét tárolóba. Bizar lenne, ha a zoknik közé raknád
2019. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Van Bio, Műanyag, és Papír...

Mivel hogy műanyag zacskóba szedem ki, ezért kérdeztem...

2019. máj. 17. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Kommunálisba, a macska és kutya ürülék nem mehet a bio kukába
2019. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Milyen tárolók vannak ott, akkor elmondom!


Itthon van ilyen, hogy mindent lehet bele, háztartási hulladék, vagy kommunális ilyen nevet szoktak adni neki.


De nincs ilyen, hogy háztól elviszik a szemetet??


Most a műanyag, fém, papír és társaiba nem dobhatod bele, mondjuk ki ellenőrzi, de akkor sem! Ezt sima kukába kellene dobni, biztos van ilyen, nem hiszem, hogy mindenhol szelektív lenne. Plusz ott is szokott ilyen bármit beledobhatsz kategória lenni...


De a macskaalmit lehúzhatod a wc-n is, szerintem nem dugul el.

2019. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 17. 22:02
 6/11 anonim válasza:

"Kommunálisba, a macska és kutya ürülék nem mehet a bio kukába"

Pont, hogy oda kell.

(Kleintierstreu (nur aus biologisch abbaubarem Material) einschließlich enthaltenen Exkrementen von Kleintieren)


Viszont kérdező te tényleg a rest müll-be dobd a műanyag zacsi miatt.

2019. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Aztán mi honnan a farncból tudjuk, ott milyen kategóriák vannak. Van egy ehhez hasonló német oldal, egyszer írtam oda valami miatt, szerintem ott kérdezzél meg ilyeneket.
2019. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ahol én éltem matrica volt a kukán és az állt rajta, hogy a lebomló alom mehet, de az ürülék nélkül. Amit te idéztél nem tudom mikori, én kevesebb mint egy éve láttam, hogy nem mehet a bioba a kaki.

Egyébként célszerű lenne a számlán megnézni, hogy melyik cég végzi az elszállítást és az ő honlapjukon lévő részletes tájékoztatót elolvasni. A műanyagba csomagolt kaki nyilván kommunális, de az alom vagy lapáttal összeszedett kaki ezek szerint lehet akár bio is az egyik válaszoló idézete szerint.

El tudom képzelni, hogy tartományonként változik, elvégre nálunk Magyarországon is megyénként változik (pl a TetraPack Vas megyében műanyag, Győr-Moson-Sopron megyében papír kukában lehet gyűjteni)

2019. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Az idézet innen volt:


[link]


Gondolom elég friss viszont kövezzetek meg, mert tényleg tévedtem. A macska nem tartozik a kisállatok közé. Így tényleg tilos a bio kukába dobni az ürülékét. Tehát zacskóval vagy anélkül a rest müllbe kell landolnia.


(8-as. Megnéztem a bio kukánkat is. Még a macska alom se mehet bele.)

2019. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. máj. 30. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!