Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért vesznek egyesek drága...

Miért vesznek egyesek drága pénzen játékokat a macskájuknak, amikor olyan egyszerű tárgyakkal is elvan, mint egy kupak?

Figyelt kérdés
2019. máj. 18. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanazért, amiért egyesek sportkocsival járnak be dolgozni tömegközleledés helyett. Nem kutakodunk más pénztárcájában, mert fordított esetben te lennél a legjobban felháborodva, hogy egy gazdag idegen fószer ne akarja neked megmondani, hogyan kell megtakarítani és befektetni. Nahát. :)
2019. máj. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ezt én sem értem, teljesen értelmetlen dolog, és én sem szoktam értelmetlen dolgokra költeni. De aki megteszi, hát egészségére.
2019. máj. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Mert magának (is) veszi, nem csak a macskának. NEKI örömöt okoz. Miért is ne tenné, ha telik rá?


Én pl. 2. hete járom olyan önitató után a boltokat, ami NEKEM tetszik, pedig az állatomnak mindegy lenne, csak működjön. De nekem kell évekig nézegetni azt, ami most választok. (Persze, addig is van egy régi önitatója, csak nagyobbat szeretnék.)

2019. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Sosem fogom megérteni, egyesek miért mások szokásain csámcsognak?
2019. máj. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Mert engem zavarna, ha a földön heverne mindenféle nem oda való dolog, olyan putris érzésem lenne tőle. Tudom, hogy eljátszana a kupakkal is, de én jobban érzem magam, ha egy egérkével játszik, vagy én is tudok vele pl játszani, ha pálcás játékot veszek.
2019. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert szebb mint a kupak. Egyébként az én macskám a gurulós dolgokat szereti, pl ping pong labda, alufólia golyó, gumilabda. De nagyon hülyén néz ki😃

Én sem veszek drága játékokat, de biztos jobban néz ki, mint ezek

2019. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Az enyéimnek a vett játékok vmiért sosem voltam érdekesek. Alufólia labda, tejeskupak, dió, elcsórt babszem, virágcserépből aprókavics, gyömöszölni meg egy zoknilabda. Van nekik még egy nagy kartondoboz, amire kisebb-nagyobb lyukakat vágtam, ebből ki-be ugrálnak, vagy nyúlkálnak, egyik kint, másik bent van és így játszanak. Ebbe is vannak kis házilag készített zörgős bigyók. Csináltam egy hurkapálcából, kapucnifűzőből és kicsi szőrös plüssből "kergesd-kapd el" játékot, meg van egy lézerfény tollunk, amivel sötétben marhajókat baromkodunk.
2019. máj. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!