Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet, a cicám tegnap...

Mi baja lehet, a cicám tegnap óta kedvetlen, csak fekszik, kakilni sem tud?

Figyelt kérdés
Ma öttől van állatorvos, addig mit csináljak vele? Olyan rossz nézni ahogy szenved! Az előző macskám, az idióta szomszéd patkánymérgétől halt meg, félek a kis vili is valami mérget evett meg.

2019. máj. 20. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Várd meg az 5 órát.
2019. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az orvos megmondja, ne aggódj mostmar.

Viszont ne engedd ki, ha ilyen idióta szomszédaid vannak. :(

2019. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha mérgezésgyanús, azonnal orvoshoz kéne vinni. Minden perc számít!
2019. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ma 14:54-es: ha csak 5-töl van orvos, akkor nem tudja elöbb vinni!
2019. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Amúgy mitől idióta a szomszédja? Hogy ki akarja írtani a patkányokat? Értem én, hogy a kis vili nem tud kakálni, de attól még a macska megy oda, nem a szomszéd.


Egyébként a háziállatok nem eszik meg a patkánymérget, mivel elképesztően keserű. A patkány azért eszi mert nem érzi a keserű ízt.

2019. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen utolsó, de ha mérgezett patkányt evett?
2019. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5. Dehogynem, az én kutyám is simán megette, pedig semmibe nem volt bekeverve. Natur zselés patkányméreg volt és ráadásul 1 egész kis csomagot megevett még ízlett is neki.

Szerencsére életben maradt pedig még elég fiatal volt akkor. Egyébként a patkányméreg ellenszere a K vitamin.

2019. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A macska nem eszik patkányt. Az egeret azt megeszi, a patkányt csak kinyírja. Persze egér is ehetett a patkányméregből. Amúgy nekem is pusztult el két macskám is úgy, hogy valami mérgezés volt a háttérben de még egyszer mondom a szomszéd azt tesz ki amit akar, az hogy a macska arra megy az senkinek sem a hibája. Csak pech.
2019. máj. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"A macska nem eszik patkányt"


Hát ilyen hülyeséget sem hallottam még.

Már miért ne enne?

Egyébként eszik azt is, meg egeret, madarat, gyíkot...

2019. máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy kicsit jobban van, kapott antibiotikumot, lázcsillapítót. Azt mondták minden bizonnyal nem mérgezésről van szó. Most elég bágyadt, az ölemben alszik.
2019. máj. 20. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!