Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Mi baja lehet, a cicám tegnap óta kedvetlen, csak fekszik, kakilni sem tud?

Ma öttől van állatorvos, addig mit csináljak vele? Olyan rossz nézni ahogy szenved! Az előző macskám, az idióta szomszéd patkánymérgétől halt meg, félek a kis vili is valami mérget evett meg.

Keress kérdéseket hasonló témákban: cica, macska, betegség, probléma, méreg

máj. 20. 14:29  Privát üzenet  

A válaszok
Semmit. Várd meg az 5 órát.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont máj. 20. 14:40 Privát üzenet

Az orvos megmondja, ne aggódj mostmar.

Viszont ne engedd ki, ha ilyen idióta szomszédaid vannak. :(

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont máj. 20. 14:46 Privát üzenet
Ha mérgezésgyanús, azonnal orvoshoz kéne vinni. Minden perc számít!

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont máj. 20. 14:54 Privát üzenet
ma 14:54-es: ha csak 5-töl van orvos, akkor nem tudja elöbb vinni!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont máj. 20. 15:50 Privát üzenet

Amúgy mitől idióta a szomszédja? Hogy ki akarja írtani a patkányokat? Értem én, hogy a kis vili nem tud kakálni, de attól még a macska megy oda, nem a szomszéd.

Egyébként a háziállatok nem eszik meg a patkánymérget, mivel elképesztően keserű. A patkány azért eszi mert nem érzi a keserű ízt.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont máj. 20. 15:57 Privát üzenet
Igen utolsó, de ha mérgezett patkányt evett?

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont máj. 20. 16:12 Privát üzenet

5. Dehogynem, az én kutyám is simán megette, pedig semmibe nem volt bekeverve. Natur zselés patkányméreg volt és ráadásul 1 egész kis csomagot megevett még ízlett is neki.

Szerencsére életben maradt pedig még elég fiatal volt akkor. Egyébként a patkányméreg ellenszere a K vitamin.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont máj. 20. 16:16 Privát üzenet
A macska nem eszik patkányt. Az egeret azt megeszi, a patkányt csak kinyírja. Persze egér is ehetett a patkányméregből. Amúgy nekem is pusztult el két macskám is úgy, hogy valami mérgezés volt a háttérben de még egyszer mondom a szomszéd azt tesz ki amit akar, az hogy a macska arra megy az senkinek sem a hibája. Csak pech.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont máj. 20. 16:30 Privát üzenet

"A macska nem eszik patkányt"

Hát ilyen hülyeséget sem hallottam még.

Már miért ne enne?

Egyébként eszik azt is, meg egeret, madarat, gyíkot...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont máj. 20. 16:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egy kicsit jobban van, kapott antibiotikumot, lázcsillapítót. Azt mondták minden bizonnyal nem mérgezésről van szó. Most elég bágyadt, az ölemben alszik.

# 10/10Időpont máj. 20. 19:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
SOS! A cicám nagyon kedvetlen és mindig lefekszik, és a fenekét felemeli, ha megy, vagy ha felemelem akkor nyávog és le fekszik a földre mi a baja?
Szombaton örökbe fogadtunk egy kandúrcicát aki nagyon aranyos de antiszoc cica. Enni inni kakilni pisilni nem akar és folyton elbújik. Hogyan érjem el hogy legalább egyen igyon?
Ha kiscica nem tud kakilni tehetek egy pár csepp olajat a vacsijába? Vagy egy kis olajos halat? Hétfőn tudom orvoshoz vinni, de szeretnék neki addig is segíteni. Kb 7 hetes.
Tegnap délután egykor hozzám került egy 6 hetes kismacska. Pisilni már szépen pisilt, de kakilni még nem láttam. Ez normális lehet amiatt, hogy új helyre került?
Anyukám bent cigizik a szobájába. Nem akarjuk megbántani, hogy ne menjen be hozzá a macska. Mióta sokat tartózkodik nála, nagyon megváltozott. Kedvetlen, nem akar játszani, nem...
A macskám nem pisil bele az alomba, de kakilni pedig oda csinálja. Hogyan szoktassam, hogy oda pisiljen?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!