Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaudvarra milyen növényeke...

Macskaudvarra milyen növényeket ültessek?

Figyelt kérdés

Egy udvarrészt elkerítettünk a cicáknak, teteje is van, hogy ne csak a lakásban legyenek és sóvárogjanak kifele.

Van egy nagy fa benne, meg fű.De szeretnék ültetni bele még bokrokat,növényeket.

Olyan kellene, ami:

-nem mérgező,ha megrágnák

-nem nő túl magasra,a tetejét nehogy kinyomja

-gyorsan nő

-nincs rajta sok virág, a méhek miatt fontos

Tudtok ilyen bokrot, növényt?


2019. máj. 21. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
macskagyökeret
2019. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Miért érdekes a méhek miatt, hogy ne legyen virága?
2019. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ne legyen sok méh, mert ha berepül egy, vadásznak rá, és a csípések komolyak is lehetnek.
2019. máj. 22. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem életem során rengeteg cicám volt, de egyik sem vadászott méhekre! Ennél értelmesebb állatok!
2019. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lehet hogy te nem találkoztál még ilyen esettel, de mások igen.Más dolog az, amikor egy macska szabadon bóklászhat az udvaron,átmegy szomszédba, jó nagy területet bejárhat.Ebben az esetben nem igazán fog méhekre vadászni, mivel sok minden más jobban fogja érdekelni és lekötni.

De egy lakásban élő, és egy kis udvarra kijáró, korlátozott ingerekkel találkozó cica mindenre felfigyel és neki egy berepülő darázs is szórakozást jelent.

Nekem már csípett meg darázs kutya orrát,másik kutya lábát, és cica lábát is.Ne tudd meg, hogy fáj nekik és mekkorára feldagad.

Nekem már 35 éve van sok macskám, kutyám egyszerre, mind mentett állat.Szörnyű előélettel.Ezért a lehető legkockázatmentesebb környezetet kell számukra biztosítanom.11 cica.Szabadon ha kijárnak, tudjuk mi lesz a sorsuk.Elkerített udvarrész nem olyan szórakoztató mint a szabad mászkálás.Egy berepülő darázs piszok jó nekik!Nem az ész dominál, hanem az ösztön.

De ha nekem nem hiszel, nézd meg ezeket az oldalakat például:

Póruljárt macskák,akik méhcsípés áldozatai lettek-Imádom a macskám

Póruljárt macskák, akik méhcsípés áldozatai lettek-Érdekes világ.Vannak fényképek is!De több ilyen oldal is van.

Ha kutya, cica,ló a szénával, stb.véletlen bekapja a darazsat és a torkát csípi meg, bedagad és megfulladhat.

2019. máj. 22. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!