Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha 8 hetes cica még szopik,...

Igaziigazgaz kérdése:

Ha 8 hetes cica még szopik, de közben száraz tápot is eszik, el lehet már hozni?

Figyelt kérdés
A 8 hetes cica szopik, viszont önálló macska, eszik száraz tápot is. El lehet már hozni? Van olyan ismerősöm, akinek a 10 hónapos cicája is imádja az anyatejet, de attól még kiskorában el tudta hozni 8 hetesen, mivel száraz tápot is tudott enni.
2019. máj. 21. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem addig ne amíg az anyja nem választotta le.
2019. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
El tudja. csak a cicának nem jó, meg az anyának sem. Szerinted mi lesz az anyával hogy teje van, és a iscica nem szopik? Persze az állat érdeke az utolsó...
2019. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Várj még
2019. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Várj még egy kicsit, hamarosan magától is leválasztja az anyja! 8 hetesen már elég idős ahhoz, hogy ez megtörténjen.
2019. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ki monda hogy az állat érdeke az utolsó??!!!! SENKI!! egy kérdes lett fel téve, arra kérek válazt. Nem azt várom, hogy olyanhoz kommentelj, amit le se írtam!! Egy egyszerű kérdést tettem fel, mivel kiváncsi voltam rá. Szóval légy oly szíves, es olvass! Hát ez hihetelen komolyan.. Ezt az oldalt azért hozták létre, hogy választ kapjon az ember a kérdéseire... de ok!
2019. máj. 23. 10:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ide is lehisztizted azt amit privátban. Gratulálok, csóri macskának idegbeteg hülye gazda jut....
2019. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

8 hetesen bőven el lehet hozni, az anyamacskának se lesz semmi baja, ha nincs más kiscicája akkor már el fog állni a tejelése. (Mi ilyenkor már elajándékoztuk a cicáinkat.)

Az embernek is addig van teje amíg szoptatja a gyereket.. nem hiába tudja valaki 4-5 évesen is szoptatni még.

2019. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért írtam le privátba is, mert biztosra akartam menni. Azt akartam, hogy el olvasd. De ha tudtam volna, hogy agyhalott vagy, inkább nem teszem :) puszi heló
2019. máj. 25. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!