Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kismacskám eléggé vadul...

A kismacskám eléggé vadul játszik. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Pár hete kaptam egy kiscicát..nagyon aranyos, de amikor játszik nagyon bedurvul.Már jó párszor megharapott és meg is karmolt. Ha nem fájna akkor annira nem is zavarna. De félak attól, hogyha nagyobb lesz még erősebben fog harapni meg karmolni. Sokan azt mondják,hogy ilyenkor üssem meg...de nem akarom hogy féljen tőlem,és nem is szeretném őt bántani. Mit tehetnék ez ellen?
2010. júl. 7. 13:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Pedig az a módja! Amikor durvul keverj neki le egyet és hagyd ott ne játssz vele tovább. Majd amikor következőleg játszol vele és megint bedurvult akkor megint adj neki egy füles. Egy idő után észreveszi magát. Nem kell félni egy anyai pofontól még senki sem halt meg. Sokat simogasd játék nélkül és mindig te add neki a kaját.
2010. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

de marha vicces. -_-

normális válaszokat kérek nem ilyeneket.

2010. júl. 7. 13:20
 3/23 A kérdező kommentje:
a második válaszolóak köszönöm a tippeket. :)
2010. júl. 7. 13:22
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Meg ne üsd.

A kicsik így játszanak, ha nagyobb lesz, majd nem csinálja. Inkább adj neki játékot. Nagyon szeretik a pingpong labdát, az alsó szomszéd nem annyira. Így bármilyen kicsi labda megteszi, de egy rongy is, vagy kis játékegér.

2010. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

hát énsem szeretném megütni,nehogy fáljen késöbb tőlem.

Amúgy van játéka, de nem igen használja. XD

Inkább a kezemre bukuk (sajnos.)

2010. júl. 7. 13:25
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bedurvul, "sicccegj" rá, én egy ilyen erőteljes, hangos ssssssss hangot szoktam a cicáimra használni, mikor nagyon rosszak. Vagy egyszerűen ne foglalkozz vele tovább, amikor durva, előbb-utóbb megtanulja, csak még nagyon pici. :)
2010. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. :)
2010. júl. 7. 13:33
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám is nagyon durva, tiszta erejéből harap és karmol. Megütni én sem tudnám. Szerintem is az a megoldás ha más játékot adsz neki,és ne játsz vele a kezeddel. Idővel úgyis kinövi. Kitartás ! :)
2010. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne usd meg, (mert jateknak veszi, es rosszabb esetben ugy gondolja, hogy te is "durvabban szereted" igy meginkabb elengedi magat) inkabb fuj ra, vagyí "nyavogj fol" (hirtelen eles hang) mert maguk kozott is igy jelzik a cicamacskak hogy "Állj, ez már fáj!"
2010. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

köszii.:D

Mindet kipróbálom majd. Hátha.:D

2010. júl. 7. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!