Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen az egészséges macska...

Milyen az egészséges macska bélsara? Leírnátok, formája, állaga stb.

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Az emberé milyen? Nyilván ez attól függ, hogy mit evett
2019. máj. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint barnilyen mas kaka. Barna, feltudod szedni anelkul hogy szétfolyna, de nem is kőkemény. Ja es nagyon nagyon budos a macska kaki. 🤣 de a mienknek ilyen noname 300 forintos tapot kell venni, dragabbakbol mindent probaltunk tobb fajta ízben, es mundegyiktol megy a hasa.
2019. máj. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2: a BARFot még próbáljátok meg :) persze abba előbb bele kell tanulni, nem egyszerű, időigényes.... Stb.


De sok hasonló kutyán segített màr ahogy hallottam, lehet hogy a macsádnak is

2019. máj. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mi bélbetegek vagyunk, masszás, hurkás, kolbásszerű a kakink. Alomlapáttal jól felszedhető, nem folyik szét. De nem igazán kemény, csak kíváncsi voltam milyen a normális.

Gyógytáp+nyers csirkenyak összezúzva a menünk.

2019. máj. 25. 11:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel a képlékenységét,színét,formáját nem vizsgáltam ezidáig tüzetesebben,így csak annyit tudok róla mondani,hogy egetrengetően büdös.
2019. máj. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Akkor nagyon büdös, ha x. r kanával eteted. Egyébként átlagos.
2019. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 én reggel carnilove tápot adok neki, este húskonzevet mégis olyan iszonyat, hogy ehhez képest felüdülés a kutya után felszedni
2019. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Azt nem ismerem.
2019. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Gyurma állagú, ujjnyi vastag hurkák. Ha egészséges az állat, nem különösebben büdös. Ha bűzös, krémes vagy folyós, akkor valami nem jó.
2019. máj. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!