Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezt a tápot meg lehet rendelni...

Ezt a tápot meg lehet rendelni valamelyik magyar oldalról?

Figyelt kérdés

2019. máj. 25. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
melyiket? mert nincs link
2019. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsi


[link]

2019. máj. 25. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Ránézésre sem, de végignéztem. Szóval hogy is mondjam, túl bizakodó vagy, a magyar állateledel shopokkal kapcsolatban...

Gondolom ismered a kínálatot általában, itthon a Royal-Hills-Eukanuba az általános csúcs az átlag shopban, illetve az Orijen, illetve vannak mostmár spécibb shopok (pl. barf, meg magyar fejlesztésű kaják, ilyesmi). Erre van igény... ahol az RC a csúcs... és azt csak kevés macska kapja meg (az összlétszámot nézve). :((( sőt ;(( nem tudom, hogy kell zokogni ezekkel a vacak jelekkel, öreg vagyok hozzá :)

Elkeseritő.

Ettünk már olyan kaját, amit az állatorvostol vettem, zoopluson is volt, és itthon az érdeklődés hiánya miatt megszűnt... megint a zooplusról eszünk, már megint olyat, ami itthon nem kapható (máshol, csak náluk).

Nézz körül esetleg itt:

miscota.hu

(nem tudom linkelni, vacakol a telefon)

angol webshop, a .hu kiterjesztésű oldalról lehet Magyarországra rendelni. ebayn is fenn van pl. sok olasz gyártó, olaszokkal vigyázni kell, mert még Olaszország necces részeire sem szállítanak, nemhogy ide. (olasz volt az előző kajánk, okosodtam)

Azért írom ezt le, hogy vigyázz, mire szoktatod rá szegény macskát, mert ha bizonytalan a beszerzés, szegény cica nem fog örülni. Jó lenne Magyarországon elterjedne egy nívós etetés... talán megérem.

2019. máj. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként az egy amcsi honlap, azt ugye láttad?
2019. máj. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja és örülök azért a kérdésnek, hogy akad valaki, aki ad a színvonalra, itt a gyiken macska topicban ez nagyon ritka.

(Természetesen sokan van azért, akik megbecsülik a macskájukat, senki ne sertődjön meg).

2019. máj. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
41%

Nekem ez a táp jött be:

[link]

2019. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!