Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A bolha nyakörvet rá tehetem...

A bolha nyakörvet rá tehetem a 4 hónapos kis cicámra?

Figyelt kérdés
Bolhás sajnos a kis macskám. Próbáltam már porral kiirtani belöle de nem sikerült. vettem bolha nyakörvet neki de arra meg az van írva h 6 hónapos korig nem lehet. Lehet tőle valami baja ha most felrakom a cicára? Kérlek irjátok már meg!! fontos
2010. júl. 7. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


HA az van rá írva inkább mellőzd és ne.Vegyél Frontlinet az jó;)igaz nem olcsó,de hatásos, vagy vegyél vmi bolhairtó sampont neki:)

2010. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a városba csak egy állatkereskedés van, ott is lehet venni olyan bolhanyakörvet amit 3 hónapos kortól rá lehet tenni a cicára.Ha nálunk van ilyen,akkor sztem biztos van nálatok is,de legalább valahol a közelben.
2010. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én cicám is 4 hónaposan kapott ilyen nyakörvet és nem lett semmi baja. Tedd rá és figyeld meg, ha látod, hogy gondot okoz, azonnal vedd le és fürdesd meg a cicát.
2010. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 hónapos kiscicának is jó a frontline?Nagyon sokat vakarózik a nyaka tájékán, ez a bolhák miatt van ugye?
2010. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak bolhairtó cseppek, tabletták, amelyeket már egész kicsi cicáknak is lehet adni.
2010. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!