Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most szült a macskám, és 5...

Most szült a macskám, és 5 kölyke lett, bírja őket majd gondozni? (nincs még egy éves sem az anya)

Figyelt kérdés
Mindegyik pici szép és egészséges anyuka boldog dorombol es gondoskodik róluk, de félek hogy tönkreteszik, mivel még fiatal az anya.
2019. máj. 26. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Ő állat. Kemény, okos.
2019. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
9%

Persze!:)

Nálunk ugyanez volt, szépen nevelgeti őket, nincs semmi gond.

A cicákat ne nagyon fogdozd, viszont az anyamacskának nagyon sokat adj enni!

2019. máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
7%
Természetesen. Az én macskámat elütötte egy busz, és túlélte. Rá 1 évre szült 6 kölyköt. A macskám még mindig él, a kölykeit meg már elosztogattuk.
2019. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha félsz, miért nem ivartalanítottál? Akkor nem lennének kismacskák. Most is tele vannak a menhelyek a kidobott kölykökkel... Minek még egy adag?
2019. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Most félsz hogy tönkreteszik? Akkor kellett volna félj és előre gondolkozz, amikor nem ivartalanítottad....vagy ennyire meglepődtél hogy kölykök lettek? Tiszta váratlan volt hogy az ivaros macska elleni fog egy idő után, nem?
2019. máj. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
7-8 hónapos volt amikor vemhes lett, és igen el akartuk vinni, amikor 10 hónapos lett..csak közben vemhes lett és lettek kölykei
2019. máj. 26. 13:19
 7/13 A kérdező kommentje:
És összesen 6-ot szült..
2019. máj. 26. 13:21
 8/13 A kérdező kommentje:
És nekem nem a kismacskákkal van bajom, hanem attól félek h tönkreteszik az anyát. Az h születtek meg vemhes lett az nem baj. Csak nem tudom hogy a hatot bírja-e majd gondozni.
2019. máj. 26. 13:37
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Az hogy születtek az nem baj? És mégis hova fogod rakni ennyi kiscicát? Persze tudom, mindnek tudsz megfelelő felelősségteljes gazdát találni mint mindenki aki erre a kérdésre válaszol, csak tudnám hogy akkor honnan van a sok kivert macska az utcán...
2019. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Nos, mivel a macskáknak kín a párzás, és a fialás, a vemhesség és a kicsik felnevelése pedig leterheli őket, így igen, tönkretehetik. De az is lehet, hogy az ismeretlen kandúr(ok) már tönkretették előre egy jó kis FeLV-el, vagy FIV-el.
2019. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!