Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Royal Canin Veterinary diet...

Royal Canin Veterinary diet Urinary S/0 LP34-es tápot vettem az állat orvostól a cicámnak. Valaki tud esetleg ugyan ilyen hatóanyagú tápot olcsóbban?

Figyelt kérdés
A cicám katéterezve volt húgyúti problémák miatt azért kellene
2019. máj. 28. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Az enyém is.Egy ideig én is ezzel etettem, meg a Hills-nek is van ugyanilyenje.

Aztán adtam neki ivartalanított macskának való tápot is, ami nem gyógytáp, nem kőoldásra van, hanem megelőzésre.

Többféle tápnak van ilyen steril tápja.Például a Brit P


rémiumnak, Brit Care, és ha szétnézel interneten, találsz még többet is.

Viszont az enyém csak tápot evett, és rászoktattam a 3.katéterezés után, ami 2 éves korában volt a húsevésre.Tápot keveset kapott, legtöbbet húst.Innentől kezdve egyszer sem kellett katéterezni, 15 évig élt.

Ugyanis a baj az, a tápot eszik, de nem isznak rá eleget.Emiatt is lesz a húgykő-homok.Ha nem kap annyi tápot, helyette húst, amiben eleve nagy a nedvességtartalom,ez a gond nem lép fel.

Most megint van egy húgykövességre hajlamos cicám,de szerencsére mostanában magától abbahagyta a táp evést, nedves kajákat megeszi meg a húst, már jó ideje nincs gond.

2019. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Ezt az állatorvosnál nem mondták nekünk.

Milyen hússal szoktad etetni a cicát? Csirke?

Meddig etetted ilyen táppal a katéterezés után?

2019. máj. 28. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!