Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akinek kijárós macskája van...

Akinek kijárós macskája van hogy védekeztek a kullancsok ellen?

Figyelt kérdés
Kullancs nyakörv hatàsos lenne? Én félek hogy beleakad valamibe. Régen mindig tettem a cicámra de lelopták vagy valaki levette róla, mert mindig eltünt.
2019. máj. 29. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én bolha és kullancs elleni cseppet szoktam rátenni. Havonta kell ismételni.
2019. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is félek, hogy elakad benne, ezért cseppet használok és hatásos már évek óta.
2019. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Miénken is spot-on van.
2019. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eddig használt a Frontline combo, most semmit, bolha nincs benne, de kullancs ugyanúgy, semmit nem ért és az első héten is televolt....


Nyakörvön gondolkozom én is, de fáramászik, beleakad valamibe, aztán magamat okolom majd... Én nem tudom rávenni magam.

2019. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Frontline-t mindenki szidja, elméletileg immunisak már a kártevők a hatóanyagára. Nekünk se jött be. A Fypryst, Advantage (most olyanuk van), Advocate viszont igen (utóbbi a féreghajtást is kiváltja).
2019. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!