Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Magától ilyen mulya, vagy...

Magától ilyen mulya, vagy lehet valami baj vele?

Figyelt kérdés

Macskám képtelen vigyázni magára. Felfelé szépen ugrik, de lefelé ügyetlen, zuhan, sokszor beveri magát, csattan a földön. A kedvenc "leszállóhelye" már ki van párnázva, de ő is rájött, hogy ez neki jobb így, mert mostanság kifejezetten a párnára ugrik, szóval tényleg megérezheti a landolást.

Többször csattant már neki ablaktáblának az ablak helyett, ütközött frontálisan a konvektorral, verte be a lábát ide-oda játék közben lazán nekirohan a másik macskának, ha nagyon izgatott néha felkenődik a falra. Kiskora óta ilyen. A látása tökéletes, amúgy egész kis eszes, az állatorvos szerint nincs semmi baja (pedig séta közben gyakran kattogó hangot ad ki, én félek, hogy a bokája sínylette meg valamelyik akciót).

Láttatok már ennyire ügyetlen macskát? Nekem egyszerűen nem fér a fejembe, hogy ez normális lenne, minden másnap csinál valamit, amitől frászt kapok, hogy na most mehetünk-e az ügyeletre...


2019. máj. 29. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
macska , nem lesz baja
2019. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem tudom a mi macskának nem csinált még soha ilyeneket... De ha az állatorvos azt mondta biztos nincs semmi baja. Mondjuk egy macska ösztöneiben elvileg már alapból benne van hogy jó legyen az egyensúly érzéke...
2019. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj, én teljesen megértem az aggodalmad, viszont ne haragudj, de olyan jót nevettem ezeken a sorokon. Nekem is volt béna macskám, néha rettegtem egy-egy frontális szekrénynek rohanás után, hogy "na most tört be a koponyája", ő is leesett mindenhonnan, de olyan kis szívósak amúgy. Az enyém akkor szokott le ezekről, mikor már a koránál fogva is kezdett lenyugodni, kevésbé bohóckodni. Szerintem ne aggódj. Emberek közül sem mindenki ugyanolyan ügyes, páromhoz képest pl én is a te cicád szintjén állok, de ha az orvos szerint sincs semmi gond vele, akkor csak el kell fogadni, hogy ügyetlen, tenni még ide-oda párnát, veszélyesebb helyektől távol tartani és minden rendben lesz.
2019. máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én cicám is hasonlóan béna. :) Hajlamos leszédülni bárhonnan, ha lefelé néz. Erre azt mondta a doki, hogy valószínűleg tériszonyos. Próbáljatok minél biztonságosabb környezetet teremteni, bár mindent úgysem lehet kivédni. :D
2019. máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!