Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Penny-ben kapható Molly...

A Penny-ben kapható Molly macskakonzervet szokta adni valaki a cicájának? Milyen?

Figyelt kérdés
Nagyon olcsó, most akciósan csak 100 Ft a majdnem fél kilós konzerv.
2019. máj. 29. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
A miénknek nem kellett. Kiraktam az udvarra, de még a kóbor macskák is otthagyták.
2019. máj. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Ha éhes, megeszi.
2019. máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Hulladék, moslék. Gondolj bele 100ft,szerinted mennyi hús van benne??? Kb. a fém doboz és a színes címke kerül 100ft-ba, a tartalma meg húsipari hulladék, gabona, melléktermékek, ízfokozók stb.

Szerinted erre van szüksége egy obligát ragadozónak?

100ft-on veszel fél kiló csirkefarhátat vagy csirkelábat, amit lehúsozol+porcos részek mehetnek és mindjárt normális, emberi fogyasztásra is alkalmas kajával eteted ugyanannyi pénzből!

Kicsit gondolkodni kéne!

2019. máj. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Az enyém csak azt eszi. A Whiskas sem és a Darling sem kellett neki.
2019. máj. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem szoktam. Eleve nem adok ilyesmit a macskának, mert hulladék. Maximum akkor veszek neki a DM-ben ilyesmit, ha nem volt időm főzni (sima főtt húst szoktam adni nekik), de akkor is megnézem, hogy melyiknek van a legmagasabb hústartalma.


Olvasd el az összetevőket, maximum 4% hús van benne, a többi meg szemét!

2019. máj. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Minőségileg pocsék, azt pedig, hogy "milyen", arról a cicc szavaz.

Próbáld meg, aztán látod, elfogadja, megeszi-e.

Láttam én már olyat, amikor a macsek a prémium minőségű, aranyáron vásárolt cuccot megszagolta, megkerülte kétszer és otthagyta, úgyhogy egy próbát megér.

De kizárólag ilyen alutálkás izéken ne tartsd a ciccet.

Más az, ha átmenetileg pl. anyagiak, vagy egyéb krízishelyzet okán épp nem tudsz jobb ellátást adni, de ne csinálj rendszert abból, hogy csak ilyen kajákat kap a cicus. Ha kiderül, hogy nagyon-nagyon szereti, akkor sem.

Nálam akkor van az ebemnek ilyen kajája, amikor lebetegszem, és jó, ha fel tudok kelni, nemhogy a mindennapok ritmusa szerint ellátni a kutyát és önmagam.

2019. máj. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem alkalmas macskák etetésére. A macska húsevő állat!
2019. máj. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én most nagyon befürödtem az alutasakossal.

Igaz kutyáról van szó, de eddig ette a Brit Premium, 45% csirkehussal száraztápot, alkalomadtán adtam neki 59% hústartalommal alutasakos konzervet, most meg nem hajlandó a tápot megenni (ma reggel sem) csak ha belevagdalok neki némi alutasakos eledelt :(

2019. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

A 4% hús a szárazanyagtartalom 4%-a!

Konzerv 80%-a víz, 20%-a szárazanyag.Ennek 4%-a a hús!

Számold ki!Egy húsevő ragadozónak adsz ha a konzerv 400gramm,3,2 gramm húst.

Ez amúgy is drága nagyon, mert mondjuk ha vennél neki akár csirkefejet 140Ft-ért,Vagy far-hátat,abból 3,2 gramm mennyiség még 5Ft sincs.Szóval tényleg, a 100Ft-ért kapsz egy konzerv dobozt, amit kidobsz a kukába.

Én hússal etetek 11 macskát és 8 kutyát.Meg mellé kapnak Brit Care tápot néha.Ez így a legolcsóbb, legegészségesebb nekik, és imádják is.

Volt már hogy vettem én is konzervet, mert beteg voltam,más etette őket, és muszály volt.De csak ritkán, azzal etetni folyton nem lehet.

2019. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
A mienk szereti, főleg a halasat.
2019. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!