Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Feltudnátok sorolni érveket...

Feltudnátok sorolni érveket az ivartalanítas mellett és ellen nőstény féléves cicc esetében?

Figyelt kérdés

2019. jún. 1. 13:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Lakásban tartott, de nem tudom, ivartalanítsam e egyaltalán. Nem állna meg tőle a növésben?
2019. jún. 1. 13:37
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
dehogy állna meg a növésben
2019. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem áll meg a növésben, nem fog nyekeregni, nem lesz emlődaganatos, nem szaporítasz feleslegesen ha megtörténik a baj, nem lesz újabb csomó gazdátlan cica.


Ellene meg max annyi, hogy szeretett kisállatodtól nem lesz egy kölyök majd ha elmegy, aki hasonlít rá (ha hasonló lesz akár külső akár belső tulajdonságban).

2019. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lakásban tartod, és nem akarod, hogy két hetente napokig ordítson a füledbe 0-24-ben, akkor ivartalanítasz.
2019. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha elkezd tüzelni, akkor nem kellenek érvek meg ellenérvek...
2019. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Sok ember fejében az lehet, hogy ezzel megváltoztatjuk a macskát, elveszünk tőle valamit, megcsonkítjuk... de ez egyáltalán nem így van!

Sajnos azon cicusok, akik nincsenek ivartalanítva és nincs is lehetőségük szaporodni, csak szenvednek mentálisan és fizikailag is.

Ha nem ellik, illetve.. hát na, nem csinálnak vele semmit, a szaporító szervei könnyebben lehetnek daganatosak, gyulladtak, emellett agresszívak és nagyon barátságtalanok, nyugtalanok lehetnek.

ÉS, igaz ami igaz, a tüzelés időszaka sem valami jó. :-)

Én féltem az ivartalanítástól, amikor vittem, egész nap sírtam mert féltettem, de nem bántam meg, abszolút! Ez a legjobb és leghumánusabb neki!

2019. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!