Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított kandúr macska...

Ivartalanított kandúr macska mellé milyen nemű társat érdemes hozni?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves panelkandúrunk van, aki mellé úgy gondoltuk, jól jönne egy társ, viszont nem tudjuk, hogy mi lenne mellé a megfelelő. Kisfiúban vagy kislányban érdemes gondolkodni? :) Mik a tapasztalaot?
2019. jún. 1. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem személyiségben gondolkodjatok. Ha Panel Cirmi nyugis, akkor nyugis társat. Ha szereti kirúgni a panel oldalát, akkor energetikusat. Kölyök cicára gondoltok? 2 idősebb szerintem nem jönne ki jól ha nem együtt nőttek fel
2019. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mi kandúrjaink alomtesók. Vén fejjel is összebújva alszanak.
2019. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A miénkek is, 3-an vannak :D


Viszont ide került egy kiscica és utálják, elmennek inkább. Félenk, ha megérzik rajtad a szagát is fújnak, elfutnak. Hetek óta ez van... El kell szerintem ajándékozmi a kicsit...

2019. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egy másik hímet és biztos jól érzik majd egymást. XD
2019. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, főként ha a kicsi is ivartalan lesz később.

Az én exkandúrom 3 múlt, mikor egy pici lányt hoztunk haza. Első pár nap tartott tőle, inkább kerülte, aztán kb egy hét múlva már úgy viselkedett vele mintha az anyja lenne. Tisztogatta, megvárta hogy a kicsi egyen előbb, finoman játszott vele stb. Azóta is töretlen a szerelem.

2019. jún. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ivaros nőstény cica van mellé, lassan őt is ivartalanítjuk. Korban egyidősek, jól kijönnek. Úgy hallottam az ellenkező neműek jobban kijönnek egymással, és minél kisebb koruk óta vannak együtt jobb. Nálunk bejött.
2019. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!