Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy cicával naponta mennyi...

Egy cicával naponta mennyi időt kell játszani?

Figyelt kérdés

2019. jún. 3. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a macskától függ, meg attól milyen idős, meg hogy éppen milyen napja van.
2019. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek. Amikor kicsi volt naponta kb egy órát játszottunk vele, most erősen középkorú nem igazán szeret játszani. De a kinti sétát igényli, pórázon kivisszük 15-30percekre.
2019. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Én többször pár percet, bár ketten vannak, szóval elszórakoztatják egymást is, továbbá kinti cicák, így társaságuk is van mindig és lekötik magukat a madarakkal, bogarakkal is meg a világ személésével. Ha játszok velük, akkor általában húzok előttük valami botot, vagy gurítok valami kislabdát, vakargatom őket, simogatom, fésülgetem, beszélgetek velük, de csak pár percig tart az egész. Benti cicáról van szó? Vele biztos sokkal többet kell foglalkozni.
2019. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon játszok velük, ketten vannak és gyűrik egymást 🙂 dorombolni jönnek ha olyanjuk van, néha én megyek ha olyanom van 🙂 ha egyedüli cica sztem 1 órát minimum foglalkoztatni kell.
2019. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kismacska napi minimum 2 óra, plusz maga is játszik, meg az anyjával. Borzasztó, nagyon rossz macska.


Ha idősebb, egyre kevesebb

2019. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ha 2 kis macska van akkor együtt nagyon sokat játszanak

úgy mint a kiskutyák

2019. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!