Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított fiú cicának...

Ivartalanított fiú cicának hogy őrizhetem meg az egészségét?

Figyelt kérdés

Tudjátok mire gondolok, húgykő, meg ilyesmi.

Ha elég folyadékot visz be, az önmagában elég, vagy van vmi tippetek?


2019. jún. 4. 10:39
 1/7 anonim válasza:
Jó minőségű táp nagyon fontos, illetve a sok mozgás is! Játsz vele sokat :)
2019. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Purizon tápot kap, ez jó? Húsalapú, sok vitamin.
2019. jún. 4. 11:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes direkt ivartalanított cicàknak való tápot adni. Illetve figyelni a mennyiségekre és sokat játszani vele, hogy mozogjon, ne hizzon el.
2019. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Léteznek olyan étrendkiegészítők, amik savasítják a vizeletet, hogy megelőzzék a húgykő kialakulását. Ebben kérd állatorvos tanácsát.
2019. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1-2 évente érdemes elvinni állatorvoshoz általános kontrollra (mondjuk amikor viszitek oltásra).
2019. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Saphira01 válasza:

Szia!

Nekem egy 12 éves, nagyon kicsikorától ivartalanított fiú cicám van, akinek eddigi életében soha nem voltak ilyen problémái. Én elviszem állatorvoshoz(

benne van a kiskönyvbe, hogy mikor kell) ilyen rutinokra, hogy pl.: féreghajtó ilyenek, és tényleg eddig nem betegeedett meg. Nekem nagyon válógatós a cicám, hogy mit eszik meg, ezért nem csak ivartalanított macskáknak valót kap.

2019. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Találtam egy ilyet:

[link]

2019. jún. 4. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!