Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy macska a lépcsőházunkl...

Van egy macska a lépcsőházunklban. Tippeket kérhetnék? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy kis cica a lépcsőházunkba látszik rajta még hogy kicsi és csak a sarokban fekszik. Több mint 3 órája bent van. Vittem neki kaját le de nem evett. Szerintem semmi bolha vagy kullancs nincs benne mert úgymond ápolt a szőre de koszos viszont. De nem tudom hogy mit csináljak vele.

2019. jún. 4. 12:13
 1/4 anonim válasza:

Mennyire kicsi, lehet nme tud még magától enni vagy megsérült és nem tud mozogni ha csak fekszik

Vidd el orvoshoz ha nagyon aggódsz

2019. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát kb. Pár hetes lehet
2019. jún. 4. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor még az anyjára lenne szüksége. Vidd el orvoshoz, vizsgáltasd meg és kérj tőle tanácsot, hogy mivel, milyen tápszerrel lenne érdemes etetned. Pár hetesen még nem nagyon fog mást enni, ha pedig nem eszik, főleg ha mellette esetleg más baja is van, akkor hamar el fog menni szegény, ha nem próbálsz meg segíteni neki.
2019. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azóta mi van vele?
2019. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!