Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet valahol Budapest-Monor...

Lehet valahol Budapest-Monor környékén találni ingyenes ivartalanítást?

Figyelt kérdés
A barátnőméknek lenne rá szükségük, akiknek nagyon sok cicájuk van, jórészt amiatt is, mert mindig születnek náluk újabbak. Anyagilag sajnos kifejezetten rosszul állnak, nincsenek abban a helyzetben, hogy állni tudják a műtétek költségeit. Esetleg van olyan alapítvány vagy más szervezet, aki tudna segíteni?
2019. jún. 4. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Akció szokott lenni tavasszal, de mindenhol korlátozott számban, és előre kell regisztrálni.

A barátnődéknek az első macskát kellett volna ivartalanítani 10 ezerért, és most nem lenne gond.

2019. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
A macskamentőket kellene talán megkeresni a Face-en, hátha segítenének.
2019. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Vidéken amúgy olcsóbb az ivartalanítá, 5.000 forint egy kandűr, még Pesten duplája, háromszorosa.


De lehet meg lehetne beszélni az állatorvossal, hogy részletre fizefnek, vagy több macska miatt kedvezményt kapnak.

Meg szerintem a nőstényeket kellene először elvinni, talán nincs útban a második alom. Meg elzárni is lehet esetleg.


Menhelyeket nem hülyeség megkérdezni, meg a kiscicáknak otthon keresni.

2019. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a legjobb az lenne, ha gazdit keresnének a szaporulatnak és legfeljebb egy vagy két macska maradna náluk. Ivartalanítàsi akció keretein belül 7-9 ezer szokott lenni a nőstény.

Ingyeneset én még nem láttam.

Sajnos ha ennyire nincs penz, akkor megtartani sincs értelme őket. Gondolom oltva sincsenek, ha az egyik hazaviszi a calici vírust mondjuk, az egész csapat macska beteg lesz. Vagy meghalnak vagy kikezelteti és beoltatja őket utólag, ami egy vagyon lenne, az ivartalanítàsok duplàja.

Annyi macskát tartson, amennyit el tud látni és amennyinél nem gond az állatorvosi költségek kifizetése.. Tényleg nem rossz indulatbol írom, de egy fertőzés esetén mind meghalna. Ahol több macska van az oltás is nagyon fontos.. Az ivartalanítàs kevés.

Minőségi kaja sem ártana, ezek mind rengeteg pénz..

2019. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4# vagyok, fereghajtas, bolha és kullancs irtás is alap.. Ki tudja ezeket fizetni sok macskàknàl?

Ha nem, mindenki jobban járna új gazdik keresésével.

2019. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nemrég láttam hogy pest tizenakárhanyadik kerületében ingyenes ivartalanítás volt (van?) nőstény macskáknak
2019. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!