Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kék Lukács helyett?

Kék Lukács helyett?

Figyelt kérdés

Cicusnak laphámrák miatt sebes az orra. Kék kenőccsel kenegettem neki, még az állatorvos adta a sajátját a rendelőből, de elfogyott, és most szembesültem vele hogy sehol nem lehet már kapni.

Tudnátok ajánlani valamit helyette?



#macska ##kéklukács ##laphámrák
2019. jún. 6. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne kapni? :o Mondjuk nem olcsó, de már lehet kapni állatpatikákban.
2019. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vényköteles, de lehet kapni. Budapesten egy éve az Újbuda-Központnál lévő állatpatikában vettem, de drágán (a dokitól kimérve jóval olcsóbb volt).
2019. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De jo. Az itteni patikaba azt mondtak nincs, meg a neten se talaltam, de megnezem akkor en is Ujbudan.

Koszonom szepen a valaszokat! :)

2019. jún. 6. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért a biztonság kedvéért kérdezz rá náluk, hogy van-e nekik készleten. Itt van elérhetőség: [link] (bocs a reklámért!) Ha van, rákérdezhetsz az árára is, hogy ne érjen meglepetés (1 éve - ha jól emlékszem - 5000 Ft körül volt a 20 ml-es tubus...)
2019. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerult szereznem, koszi! :)
2019. jún. 7. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!