Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicanevek? Ha lehet ne sablonosat

Cicanevek? Ha lehet ne sablonosat

Figyelt kérdés
Sziasztok! A papám macsekjának fognak születni kiscicái, és majd egyet szeretnék belőlük (tudom, ez most furán hangzott XD). Kb 1 hónap múlva fogom megkapni az egyiket, tehát még se a nevét, se a színét nem tudom. Tudtok valami jó cicanevet (fiút is meg lányt is) ami nem ilyen sablon név (pl Kókusz, Devil)?

2019. jún. 6. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az offért,de

ha még meg sem születtek de már 1 hónap múlva nálad lesz a cica, az nem tesz jót neki. Anyjától elválasztani 6-8 hetesen szabad minimum.

2019. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Csenge
2019. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tádé

Pántofül

Skittles


És remélem ezután ivartalanítják a cicát papáék és ti is,hogy pár év múlva ne legyen még 1000 árva kismacska a menhelyeken.

2019. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudoooom csak kb-t írtam, akkor kapom majd meg a cicát, ha már nem anyatejjel táplálkozik az után egy 2héttel nagyjából :). Bőven több mint 1 hónap múlva😀
2019. jún. 6. 17:28
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Salgovácné Erzsike.
2019. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Eddig 25 ember jelentkezett, hogy majd szeretne kérni kiscicát, úgyhogy nyugi, nem fog egyik macska sem menhelyre kerülni. És amúgy ivartalanítva lesz.

UI: köszönöm az eddigi név ötleteket <3

2019. jún. 6. 17:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Mia, Zara, Lea, Lia, Zizi, Barack, Lotti
2019. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

Jaj de gyerek vagy még...


Szerintem várd meg legalább még megszületik, fiú lesz-e vagy lány, milyen színű...

2019. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Orion

Ez mondjuk ugye az egyik Man in black filmben a cica neve de nekem nagyon megtetszett. :D

2019. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
8 hét az 2 hónap. Duplája az egynek. De még jobb, ha a kiscica 12 hetes korig maradhat az anyjával és a testvéreivel. A túl korai leválasztás rengeteg gondot okozhat. Betegséget, viselkedési és kötődési problémákat. Tudom, hogy nagyon cukik a kiscicák, de várd ki azt a plusz legalább egy hónapot, mert nem mindegy, hogy milyen lesz a cicád 15 évig.
2019. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!