Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Panelba macska?

Panelba macska?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Panelba lakok, de szeretnék egy benti cicust. Szerintetek ha kiviszem sétálni, nem szeretne úgymomd kinti cica lenni (mert annyira megtetszik neki a kintlét)? Olvastam itt a gyakorin olyan verziót, hogy nagyon szeretett bent lakni, meg olyat is, hogy kivitték, és utána a macsek kinti cica akart lenni :c. Amúgy a teraszunkon kint lehete, az egy panelházhoz képest nagy.

2019. jún. 6. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges kivinni hámmal, ha van egy teraszotok amit mondjuk be macskahálóztok, kedvére kint lehet egész nap.

Nálunk is így van. 2 cica is van.:)


Én is próbáltam régebben a sétáltatást de nem jött be nekik, ráadásul napközben esélytelen a sok kutya, ember és zajok miatt.

A teraszon különböző magaslatokat is kitudok alakítani nézelődni, játékok stb (ergo játszóteret), tökéletes lesz, nyugi!

Nem kell a felesleges rizikó.

2019. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha sétáltatni is akarod, akkor inkább egy kistermetű kutyát tarts.
2019. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi kivittük a cicánkat sétálni, és egész éjszaka sírt, hogy vissza akar menni:(

Szóval szerintem felesleges fájdítani a szívét.

2019. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De azért nem olyan nagy sajna a teraszunk, hogy egész nap ott lenne (4 négyzetméter) :c
2019. jún. 6. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kivittem hámmal a cicám, és jól elvolt, szaglászott, felfedezett, farok a levegőben. Aztán amikor következőleg ki akartam vinni, akkor folyton visszaszaladt az ajtóhoz.
2019. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor az nem terasz,hanem erkély.:)

Nekünk ugyanekora,tipikus panel erkély, full játszóteresítve 2 cicának,szabadon jöhetnek be-ki a lakásba is persze.

2019. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha foglalkozva van velük, tökéletesen elvannak a lakásban, még erkély nélkül is, de ha van erkély/terasz, általában imádnak kint lenni.

A hámmal pórázzal sétáltatást ki lehet próbálni, de tapasztalat alapján a cicák csak kis része szereti, viszont egy próbát mindenképp megér.

2019. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!