Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ha a macskáim...

Mit csináljak ha a macskáim ritkán és alig akarnak enni?

Figyelt kérdés
Két kiscicám van. 3,5 hónaposak. Lett nekik véve prémium száraztáp, nem eszik meg. Lett véve két fajta olcsóbb gagyibb minőségű táp, szintén nem eszik meg. Az egyik maximum 1-2 szemet evett a jobb minőségűből, de hiába hagyom előttük, direkt kitettem 10 szemet, fogy e belőle, de az esti adag másnap reggelre is ott volt. Így sajnos mivel a száraztáppal eddig semmit nem értem el, maradtak az alutasakos illetve konzerv eledelek, mert azokból esznek, ha éppen úgy tartja kedvük. Rendeltem nekik Animonda Carny Kittent, többféle ízben. Az egyik macska szerette, de később már ezt sem ette meg. Vettem Whiskast, ezt megeszik. Eddig ment ez a Whiskas téma, most már ott tartunk, hogy az a macska, amelyik eddig bele sem szagolt a drágább konzervbe, most az eszi meg azt, a másik nem. Ez volt tegnapig. A mai nap már ott tartunk, hogy kiraktam a whiskast, az Animomda cuccot, semmiből egy falatot sem ettek. Féreg hajtót kaptak, kombinált oltást megkapták. Egyébként játékos, aktív, kedves cicákról van szó. De azt veszem észre, hogy baromi soványak, valszeg azért mert semmi normálisat nem esznek meg. Néha szoktam adni nekik csirkehúst, ilyesmit, azt persze eszik. Aggodom. Ilyen válogatós macskáim nem voltak soha. Mit tegyek?
2019. jún. 7. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Állatorvos lássa őket!
2019. jún. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De mivel etették öket eddig?
2019. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha lehetséges, etesd őket hússal. (Csirke, marha, nyúl, hal). Nem jön drágábban, mint a jó minőségű tápok.
2019. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kérdeztem őket, akiktől hoztam, Penny saját márkás konzerv. Ezért is nem értem.
2019. jún. 7. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a csirkehúst megeszik, akkor próbáld azt, hogy teljesen péppé áztatod a tápot vagy fogod a nedvestápot és hozzányomkodsz darált csirkehúst.
2019. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!