Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicátok milyen ételeket...

A ti cicátok milyen ételeket szeret nagyon, amiért képes megőrülni? :D

Figyelt kérdés

Ami természetesen nem a macska kaja. :D

Az enyém: sajt, csipsz, borsó.



2019. jún. 7. 21:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8%
Nápolyi, keksz és üres kenyér :)
2019. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Nyers lehámozott krumplihéj. Imádja ellopni és elég sokat elcsócsál belőle.


A másik meg édesség mániás, csoki, torta, kakaóscsiga. Természetesen csak nagyon ritkán és nagyon-nagyon keveset adok neki, hogy ne legyen baja, de kinézi a szádból. De van, hogy megoldja magának.

2019. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Te jóég! Mennyi felelőtlen ember van itt...
2019. jún. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Virsli. Férjem vásárol, még haza se ér vele, a macska már kb kiszedi a zacskóból.


Minden emberkaját meg akar kóstólni, és kinézi a szánkból, viszont a virsli kivételével mást nem bír a pocakja, nem is kap semmi mást.

2019. jún. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ha lazacot sütök, vagy halkonzervet nyitok teljesen megőrül. Nyávog, lefekszik és hempereg és néha szokta nyalogatni a levegőt is. :) Úgyhogy ha halkonzervet veszek, csak natúrat, hogy tudjak belőle adni neki, a lazacot sem sózom meg épp emiatt, de megéri, olyan boldog utána :D Egyébként nem tudom miért kívánja ennyire, minőségi táppal etetem, doki szerint is rendben van vele minden.
2019. jún. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én szoktam neki Moments tonhalat venni, imádja, csak nagyon drága . Mimden macska szereti a halat, persze van kivétel.
2019. jún. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
sajt
2019. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Részemről biztos, hogy nem felelőtlenség, ugyanis sajtot és borsót mértékkel ehet a macska, csipszet meg nyilván csak akkor eszik, ha például leesik egy szem és rárabol. De azért köszi az infót. :)
2019. jún. 8. 12:42
 9/20 anonim ***** válasza:
Az enyémeknek van egy rossz tulajdonsága, hogy szeretik a kiflit, zsemlét, kenyeret. Soha nem adtam nekik, még csak véletlenül se kóstoltattam velük, ennek ellenére amikor vásárlásból hazaérek és csak egy pillanatra felejtek egy zacskó zsemlét az asztalon, a macska már ott van hogy ki akarja rágni a zacsit és beleenni a zsemlébe...fura kis krapekok ezek. :D
2019. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell lepontozni, nyilván nem csokival etetem a macskát, ennyi eszem van...

De van, hogy lenyalta a fél tortát, mert nem lett elrakva előle... De figyelve van.


Nem is erre irányult a kérdés. Hanem, hogy milyen szokatlan ételt szeretnek. Nyilván nem ilyet várt, hogy Acana tápit. És lehet 100-ra pontozni.


A nyers krumplihéj meg nem hiszem, hogy ártana neki. Kilopja a szemétből, vagy kér, mukir hámozva van. Nem egy kilót eszik belőle, vagy ezen él.


El is vannak zárca és elvéve tőlük, nyilván a gazdának is legyen esze.

2019. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!