Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ebben az esetben mit kell...

Ebben az esetben mit kell tennem? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
Tegnap orvosnál voltak a cicáim. Egyikről kiderült,hogy fiv/felv pozitív. Semmilyen tünetet nem mutat,teljesen jól van,én mégis nagyon aggódom. Az orvos nem mondott rá semmit,úgy kezelte,mintha nem lenne semmi gond. De ilyenkor mi lesz a másik cicusokkal? Illetve ha örökbefogadok,az örökbefogadandó cica lehet fiv/felv-es is,vagy csak egészségest fogadjak örökbe?

2019. jún. 8. 05:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
" Ha kedvence hív pozitív, a legjobb, amit tehet, hogy nem engedi ki a házból, nehogy más macskákkal érintkezzen. Ha több cicát is tart, a még nem fertőzött állatok védelméről is gondoskodnia kell. Különítse el őket egymástól a házon vagy a lakáson belül, amennyiben meg tudja oldani."
2019. jún. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát előszőr vidd el egy másik orvoshoz aki normálisan foglalkozik vele és tájékoztat a betegségről, kezelésről, tenni valókról.

Addig meg különítsd el a másiktól/másikaktól mert ez fertőző.

2019. jún. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A másikakat be kell oltatni, hogy ne kapják el, aztán ennyit tudsz tenni. Ezt meg mindenképpen érdemes.
2019. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos elkülöníteni nem hiszem,hogy tudom. Ez a 3 cicám együtt nőtt fel,olyanok egymásnak,mint a tesók. Ha nincsenek együtt,nagyon sírnak 😞 de az oltást mindenképpen megcsináltatom náluk!
2019. jún. 8. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!