Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kérdezzem meg anyát...

Hogyan kérdezzem meg anyát macska ügyileg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig van 1 kutyánk és két nyuszink (anya és én felválltva gondozzuk őket) de névnapomra (július 11) szeretnék egy cicát.

A kutyánk az udvarunkon, a nyuszijaink a teraszon vannak és nagyon hiányzik egy benti állat. Régen, kb 7 éves lehettem volt egy benti cicánk és egyszerűen imádtam! Hazaértem a suliból ott várt az ajtóba, este a hasamon aludt. Sajnos meghalt, mert túl öreg volt😢. Hogyan kérhetném meg szerintetek anyát, hogy lehessen egy benti cicánk? Még ezt a kérdést nem tettem fel neki, mert féltem, hogy egy nemmel nyugtázza. Légyszi, bunkók ne válaszoljanak!



2019. jún. 8. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy kutya és két nyúl elég sok időt, energiát, pénzt igényel. Foglalkozz velük.
2019. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Igaza van az elsőnek. A nyuszikat meg simán beengedheted a lakásba amikor otthon vagy.
2019. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Milyenek vagytok... Egyáltalán nem biztos, hogy elveszi az időt a meglévőktől, vagy kevesebbet foglalkoznának vele.


Sajnos, ha azt mondja, hogy nem, nem tudsz mit tenni. Az ő háza, az ő pénzén élne.


Szerintem úgy, hogy felemlegeted ezt a régi cicát,milyen jó volt. Vagy megemlíted, hogy neten láttad születtek kiscicák, nem-e lehetne nektek is...


Aztán kerek-perec megkérdezheted, hogy mi lenne, ha lenne kiscicád... Meg te gondoznád.stb.

2019. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Szerintem ha nagyon akarod kérdezz majd rá. Énis szeretem a cicákat, édesek. :)

Bár az kérdéses hogy anyukád meg-e engedné. Van 1 kutyátok és 2 nyuszitok ahogy leírtad. Lehet hogy nem fog már belemenni a cica gondozásba.

2019. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#3: ilyet ki állított?
2019. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
"Egy kutya és két nyúl elég sok időt, energiát, pénzt igényel. Foglalkozz velük."
2019. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Rengeteget foglalkozok a kutyával és a nyuszikkal és még így is lenne nagyon-nagyon sok (reggel 6-7ig, 16-23 óráig) szabadidőm. A kutyánk sajnos már elég idős, ezért egy fél órás sétát is nehezen bír ki😓. A nyuszik pedig

egymással játszanak, de persze azért sokat foglalkozok velük (sétáltatom őket, az udvarra kiviszem, játszok velük. Ez kb egy fél óra. Persze a kaja, víz, takarítás is plusz idő, de az max 10 perc alatt meg van). Különórám csak kedden van, 3-5ig. A házba a nyuszik nem szeretnek lenni, mindig kifutnak az ajtón (a teraszunkon szoktak lenni egész nap meg ugye el szoktam vinni őket sétálni, néha az udvarra is kiteszem őket (persze felügyelettel), tehát kinti nyuszik).

2019. jún. 8. 22:39
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja, és amúgy az én pénzemen lenne a macska tartva
2019. jún. 8. 22:41
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha lenne elég pénzed az oltásaira (4 féle kb),a parazitamentesítéseire (évi 4x),később az ivartalanításra illetve a jóminőségű eledelére (nem maradékok!!! hanem táp,konzerv stb) és a macskaalomra,akkor ezt így mond el anyukádnak. Csak megsúgom,hogy a heti 600ft-os zsebpénz ezt nem takarja be.
2019. jún. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Van elég zsebpénzem. Nyáron majd megyek kisebb diákmunkára, de azzal mondjuk csak napi 500 ft-t keresnék. De nem lennék sokáig otthonról távol, egy nap fél órát.
2019. jún. 9. 06:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!