Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagy a kinti cicam hasa....

Nagy a kinti cicam hasa. Lehet baj?

Figyelt kérdés

Kinti, ivartalnitott cica. Minden oltasa megvan, kb egy eves, az utcarol szedtem ossze, szegenykem csontsovany volt, alig birt jarni. Csoda, hogy nem pusztult el akkor.

Jelenleg azert kinti, mert szuleim nem engedik, hogy a hazban legyen, de nemsoka elkoltozom es akkor benti cica lesz.


Tehat a problema.

Nem nagyon eszik tegnap ota. Pedig nagyon sokat evett eddig mindig, most csak nyalogatta a csirkehust.

Neha jar at szomszedba, gondoltam talan azert nem ehes.(maskor meg nem volt ilyen)

Nagy a hasa. Maskor is volt ilyen, mikor sokat evett, de nem tudom. En nem lattam enni. Anyamek szerint lehet fel van puffadva. Ilyen lehet?

Elegge csapzott is a bundaja, mintha racsorgott volna valami ragados. Mar nem ragad, meg van szaradva csak ossze van tapadva a szore par helyen. Tele van kisebb ragados gumokkal(valamilyen novenynek a magja, ilyen sokszor van rajtuk), es mikor le akartam szedni, kicsit meghuztam a szoret es felnyavogott, utana megharapott. Faj neki valami?

Nem teljesen normalis, sokszor harapdal, mikor hattal fekszik en meg jatszok vele, az is furcsa volt nekem, de igy meg nem harapott meg.

Ezutan simogattam, akkor is megharapott.

Illetve talan egy hete furcsa az egyik szeme, de vettem ra szemcseppet.

Ma nem tudtam allatorvoshoz vinni, nincsen nyitva az unnep miatt. Holnap elviszem valoszinuleg.

Volt mar veletek ilyen? Ugye nem mergeztek meg? Nem lattam hogy hanyt volna vagy hogy menne a hasa, de kinti, igy nem is nagyon lathatom.

Koszi a valaszokat!



2019. jún. 10. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rajta sérülés nyom?
2019. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem lattam rajta semmilyen sebet.

Labat sem huzza.

2019. jún. 10. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akár megehetett valami olyat ami bélelzáródást okozott, attól puffadhat. Fiatalnak gondolom ahhoz, hogy annyi szőrt nyelhetett idáig, hogy szőrcsomótól dugulnának el a belek, de ez se kizárt, viszont aggaszt hogy hirtelen puffadt ekkorára.

Ügyelet nem opció?

2019. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Debreceni vagyok, nem tudom hogy van az ugyelet vagy hol, semmit. Meg nem kellett menni eddig. Jobb lenne elmenni? Vagy eleg holnap? Ugyeleten ilyenkor is nyitva vannak? Es jol vegzik a dolgukat?

Nem latom, hogy nagyon rossz kedve lenne, bujik, maszkal. Csak fura.

A belelzarodast muteni kell?

2019. jún. 10. 19:26
 5/7 qkker1 ***** válasza:
81%

"nem tudom hogy van az ugyelet vagy hol, semmit"


google.hu-t ismered?

2019. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak ijesztgetni, de ez akár FIP is lehet a tünetek alapján. Jó lenne, ha látná egy orvos minél hamarabb.
2019. jún. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi van a cicával?
2019. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!